0
test Fb connect
|ARTSEG_OP_PARENTSCORNER_ECZEMA | |

КУТОЧОК БАТЬКІВ

Атопічний дерматит

Атопічний дерматит, як правило, починається в дитинстві - ним страждає кожна 5 дитина. Це запалення шкіри, що характеризується свербінням, почервонінням та висипом.

Atopic & Eczema

Як допомогти дитині впоратися з екземою по-дорослому?

Допоможіть дитині зрозуміти її недугу

Дуже важливо не драматизувати ситуацію, особливо коли мова йде про дітей з атопічною екземою. Вони цілковито усвідомлюють той факт, що у них екзема, однак не здатні зрозуміти її. Тому у них з’являється маса запитань. Звідки взялася ця хвороба, чи вона заразна і чи зможуть вони одного дня одужати? Їм також складно оцінити середньострокові переваги хорошого лікування та постійного спостереження за своїм станом. Обговоріть це з ними, використовуючи нашу освітню програму, аби поповнити їхні знання.

Стимулюйте дитину застосовувати лікування самостійно

Вони здатні робити це вже у віці 3 чи 4 років! Наша схильність до надмірної опіки над нашими дітьми – природна. Однак навіть дуже маленькі діти здатні бути відповідальними, тобто міняти свої звички та сприйняття хвороби. Навчившись щоденно обробляти шкіру мазями в ігровій формі, згодом вони зможуть самостійно робити це будь-де: вдома, в гостях у бабусі з дідусем, на канікулах.

Існує низка нових засобів у формі стіків, кремів та олійок, які відновлюють та регенерують шкіру. Запалення стануть не такими серйозними та частими, що дасть змогу дітям знову бути безтурботними. Процедура зрештою стане інстинктивною, увійде у звичку, і батькам не доведеться щоразу змушувати її повторювати.

З 7-річного віку діти вже можуть самостійно виявляти загострення екземи та відслідковувати розвиток свого стану протягом тижня. Користуючись цим інструментом - http://www.poscorad.com/, розробленим Європейською робочою групою з атопічних дерматитів (ETFAD), пацієнт може виміряти ступінь пошкоджень, симптоми, свербіж та порушення сну.