Детальніше про...

Як доглядати за шкірою після естетичних процедур?

piling_ua_con.jpg

У кожної жінки бувають періоди, коли душа прагне кардинальних змін. І от ви, прямуючи вже знайомим шляхом, обираєте варіанти нової зачіски, кольору волосся, форми брів та нігтів. Всі навколо помічають ваші оновлення, а ви ще й відчуваєте їх зсередини, адже процес перетворення власного відображення в дзеркалі так захоплює. Вам приємно отримувати компліменти, від кожного з яких посмішка на вашому обличчі сяє все яскравіше. І в якийсь момент вам здається, що до ідеалу не вистачає зовсім трішки. Ще залишилась зайва зморшка, а можливо десь причаїлось небажане волосся.

Пілінги, лазерна епіляція, ін’єкції краси зарекомендували себе як процедури, що швидко та ефективно виконають ваші бажання. І ви вирішили спробувати. Це було швидко, трішки боляче, але варте терпіння.

І от почервоніння після процедури вже минуло і ви повернулись до свого звичного життя. Прокинулись, радісно попрямували до ванної кімнати, щоб здійснити звичні косметичні процедури, ще раз помилувались у дзеркалі отриманим бажаним результатом і  нанесли улюблений зволожуючий крем із ніжним запахом ранкової троянди.

Але минає кілька хвилин і ваша шкіра зненацька червоніє й покривається плямами. Такого початку дня ви точно не очікували. Швидко поспішаєте до смартфону чи ноутбуку, щоб дізнатись причину такої реакції. За півтори години важлива зустріч, часу зовсім мало, потрібно негайно виправити ситуацію.

Проте результат пошуку відповіді не оптимістичний – зустріч доведеться проводити скоріш з лікарем. Оскільки шкіра після глибоких косметичних утручань (особливо хімічного пілінгу) протягом деякого часу залишається незахищеною,  тому те, що не викликало болючої реакції в минулому, може викликати виражений набряк, почервоніння і навіть кропив'янку на пошкодженій ділянці шкіри після візиту до косметолога. Щоб цього не сталося – уважно ознайомтесь з усіма деталями проведення естетичної процедури, протипоказаннями, наслідками та умовами догляду за шкірою під час її відновлення.

Відновлення шкіри

Детальніше розглянемо рекомендації щодо догляду за шкірою після естетичних процедур на прикладі хімічного пілінгу, саме після якого трапляється найбільша кількість ускладнень.

Дерматологи використовують хімічні пілінги, щоб зменшити ознаки старіння, для лікування деяких видів вугрів і порушень пігментації шкіри.
Як відомо, процедура пілінгу підрозділяється на три основні групи, а саме: хімічний (використовуються хімічні речовини), фізичний(використовується лазер або ультразвук), механічний (ручна процедура, апаратна, мікрошліфовка).

Крім того за глибиною розрізняють також три види пілінгу: поверхневий, серединний, глибокий.
У деяких пацієнтів після процедури розвивається: стійке почервоніння, яке може тривати протягом кількох місяців, тимчасове потемніння шкіри, посвітління кольору шкіри (серединний та глибокий пілінг), рубцювання.
Проте, якщо процедуру проводить лікар, який має досвід роботи з пілінгом, побічні ефекти, як правило, незначні.

CICAPLAST Baume B5 після естетичних процедур

Після проведення всіх пілінгів рекомендується догляд за шкірою в домашніх умовах протягом 1-3 тижнів із застосуванням кремів для відновлення. В подальшому рекомендується щоденне застосування фотозахисних кремів або цілковита відмова від сонця при серединному та глибокому пілінгу.

У відновленні стану шкіри після усіх видів пілінгу рекомендуємо наносити бальзам CICAPLAST Baume B5, який містить 5% Пантенолу, масло Каріте, Комплекс  Мідь – Цинк – Марганець. Завдяки протизапальним і антимікробним властивостям такого складу та насиченій живильній текстурі, бальзам пришвидшує процес відновлення шкіри. Підходить для немовлят, дітей та дорослих.
Проте перед його використанням обов’язково узгодьте застосування зі спеціалістом, який виконував процедуру: як, коли і скільки часу потрібно ним користуватись для більш ефективного результату.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби