Детальніше про...

Шкірні алергійні реакції: проблема, що стає дедалі серйознішою, але з нею можна боротися

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Останніми роками кількість випадків алергії, подібно до справжньої епідемії, продовжує зростати, ця проблема стосується людей практично по всьому світу. Особливо часто страждають від подразнення шкіри й появи на ній плям люди з тонкою шкірою. Інтенсивність шкірних реакцій може бути виражена різною мірою. Призначення лікування залежить від типу алергену.

????????

Від поколювань до печіння ...

Близько 50% населення Франції заявляють про схильність їхньої шкіри до алергії. Про це свідчать поколювання, подразнення, підшкірні реакції та печіння шкіри. Ці симптоми завдають дискомфорт, навіть якщо обстеження показує, що проблема не така значна. Часто ставлять такий діагноз: легка еритема, сухість шкіри або дрібне лущення.

???????

Дуже чутлива шкіра

Алергія - це реакція організму на вплив певних алергенів. Шкірний бар'єр у дуже чутливої шкіри є значно слабшим за нормальну шкіру, отже - більш вразливим до дії алергенів. Симптоми алергії періодично повторюються і можуть проявлятися з різною інтенсивністю. Реактивність шкіри в основному пов'язана з генетичною схильністю та впливом навколишнього середовища. В результаті чого різні члени сім'ї часто мають схожі шкірні реакції.

??????

Уникати будь-яких контактів з алергенами

Єдиний спосіб вирішити проблему алергії - це уникати контактів із виявленими алергенами. Правильна схема лікування залежатиме від типу виявленого алергену. Крім лікування медикаментозними засобами, інтенсивні заспокійливі засоби для догляду можуть ефективно знизити реактивність дуже чутливої шкіри або шкіри, схильної до алергії.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті