Детальніше про...

Чутлива шкіра і УФ випромінювання: небезпека щоденного перебування на сонці

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Для більшості людей сонце - це символ позитиву і радості. Але вплив сонця на чутливу шкіру дуже небезпечний, незалежно від пори року.
Під час ранкових поїздок на роботу або коротких перерв на обід, навіть крізь хмари, ультрафіолетові промені потраплять на шкіру та негативно впливають на шкіру.

  • Сонячне проміння миттєво нагріває шкіру, що може викликати почервоніння, подразнення і дискомфорт.
  • При тривалій дії промені UVA і UVB викликають окислювальний стрес, що призводить до мікрозапалень, які характеризуються розширенням кровоносних судин і нервових закінчень та виникненням больових відчуттів.
  • З часом сонце висушує поверхневі шари шкіри, ушкоджуючи природню захисну плівку. Це призводить до того, що шкіра стає незахищеною для зовнішніх агресивних факторів.
  • Тривалий вплив випромінювання типу UVA (яке присутнє навіть у хмарну погоду) провокує зміну кольору обличчя.

Отже захист від сонця важливий не лише на пляжі.

Чутлива шкіра щоденно відчуває негативний вплив сонячних променів та реагує на них почервонінням та дискомфортом.

Як обрати сонцезахисні засоби для чутливої ​​шкіри?

Перш за все, важливо обрати засіб з оптимальною текстурою. Найкраще обирати сонцезахисні креми чи емульсії у рідкій формі, щоб уникнути надмірного тертя. По-друге, при виборі сонцезахисних засобів перевагу треба віддавати варіантам з фільтрами, які захищають від двох типів випроміннювання - UVA, UVB. Третій фактор - SPF. Для чутливої шкіри варто обирати засоби з SPF більше 30. Окрім того, дуже важливо, щоб сонцезахисний крем був протестований на чутливій і алергійній шкірі. Сучасні виробники пропонуєть засоби, які не лише надійно захищають шкіру від негатвиного впливу УФ випромінювання, а й містять інноваційні формули з антиоксидантами, які захищають шкіру від окислення.

Для щоденного використання у місті можна обрати зволожуючи чи тонуючі засоби з SPF 25-30.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті