• Головна>
  • Чутлива шкіра: ми дослухаємося до ваших відчуттів

Краще життя для чутливої шкіри

Чутлива шкіра: ми дослухаємося до ваших відчуттів

Кожна людина з чутливою або проблемною шкірою (схильною до атопії або до появи акне) має особливі відчуття, які інколи важко описати словами. Але ми в Дерматологічній лабораторії La Roche-Posay переконані, що важливо брати до уваги цей психологічний аспект, щоб запропонувати людям з дуже вразливою шкірою універсальне, інноваційне та ефективне рішення.

Важливі не лише симптоми, але й якість життя

Дослідження, спонсором якого стала Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay, показало: більше 50% сучасних жінок зазначають, що мають чутливу шкіру1. Ця особливість, викликана більшою чутливістю нервових закінчень в епідермісі та зниженим порогом реакції2, проявляється у клінічних ознаках: почервоніння, подразнення шкіри тощо. Враховуючи всі ці ознаки, Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay щоденно ставить перед собою завдання: досягти для всіх цих формул ідеального балансу між ефективністю та переносимістю.

Але, окрім цих клінічних ознак, які може виявити дерматолог, чутливість шкіри, як й інші дерматологічні стани (атопія, екзема, акне, розацеа), може мати приховані негативні ефекти. Якість сну, погана успішність у школі чи низька продуктивність на роботі тощо: наслідки проблем зі шкірою іноді можуть зіпсувати життя. На жаль, їх важливість часто недооцінюють. На наш погляд, пошук відповіді на ці виклики не менш важливий, ніж боротьба з фактичними симптомами.

Прогресивний інструмент: індекс якості життя

Розуміючи, як складно оцінити враження кожної людини, Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay вирішила застосувати наукову структуру аналізу. Для цього ми обрали запатентований інструмент, який використовується у багатьох галузях медицини для вимірювання кореляції між клінічними ознаками і негативним впливом на повсякденне життя: Індекс якості життя.

На різних етапах оцінювання наших засобів для догляду добровольці отримують анкети з питаннями про різні аспекти їх повсякденного життя: неприємні відчуття, порушення сну, соціальне життя тощо. Порівнюючи результати, отримані на початку та у кінці дослідження, ми можемо визначити, наскільки ефективно наші продукти впливають на якість життя пацієнтів. Цей чудовий інструмент дає нову можливість розробляти індивідуальні терапевтичні програми, які будуть ефективнішими і точнішими, а також відповідатимуть усім потребам чутливої шкіри, від клінічних ознак до психологічних аспектів.

Супроводжувати вас на шляху до гарного самопочуття

Разом з адаптованими і ефективними продуктами, які враховують потреби чутливої шкіри, La Roche-Posay пропонує майстер-класи для людей с певними захворюваннями, на яких навчають, як покращити свій вигляд за допомогою технік коригувального макіяжу і як набути корисних навичок, які можуть зробити комфортнішим ваше повсякденне життя.

11 Дослідження проводилося за участю 3000 жінок у Китаї, Бразилії, США, Німеччині і Франції.
22 Джерело: L'Oréal Recherche.