Детальніше про...

Чутлива шкра: як покращити якість життя та позбутися дискомфорту

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Від самого народження і протягом усього життя шкіра є невидимим щитом, який захищає нас від ріноманітних зовнішніх факторів: сонячного проміння, механічнх пошкоджень, небезпечних речовин. Та частіше за все ми навіть не замислюємося про це.
Однак з кожним роком збільшується кількість людей, які мають чутливу шкіру. Така шкіра гостро реагує на найменші подразнення такими симптомами, як почервоніння, поколювання, больові відчуття...Все це суттєво погіршує якість життя та змушує відмовитися від різних цікавих пригод.

Ваша ранкова процедура по догляду за шкірою може вплинути на решту дня

Гарячий душ вранці - улюблена процедура для багатьох, але не тих, хто має чутливу шкіру. Гарячі потоки води провокують появу почервонінь, як на тілі, так і на обличчі. Часто почервоніння не проходять декілька годин та змушують почуватися себе не впевнено та сором'язливо на роботі, особливо якщо планується важлива нарада чи презентація.

Щоб не хвилюватися про свій зовнішній вигляд, власникам чутливої шкіри слід обирати короткотривалий теплий душ. Окрім того, дерматологи рекомендують не використовувати лужні мила, тому що вони змивають захисний ліпідний бар'єр шкіри. Краще віддати перевагу синдетам, які чудово очищують, зберігаючи природній ліпідний шар.

Неправильно підібраний макіяж погіршує стан чутливої шкіри

У той час як багато жінок регулярно відвудують косметологів, для власниць чутливої шкіри будь-які процедури: очищення, скрабування, лазерне омолодження, є неприйнятними. Вони викликають свербіж, печіння та інші неприємні відчуття. Більше того, ефект від відвідування косметологічних кабінетів протилежний очікуваному - шкіра покривається червоними плямами та виглядає негарно. Саме тому багато жінок з чутливою шкірою відмовляються від походу до косметологів, візажистів та не використовують засоби для макіяжу.
Деякі жінки впевнені, що мають алергію на один компонент косметиних засобів і витрачають багато коштів на тести, щоб виявити, що саме викликає такі неприємні відчуття. Але насправді, чутлива шкіра реагує на багато подразників і діагностувати це дуже важко.
Але відмовлятися від косметики навіть маючи чутливу шкіру зовсім не обов'язково. Потрібно лише правильно підібрати засоби для догляду та макіяжу. Важливо, щоб вони були протестовані на чутливій та алергійній шкіри, відрізнялися мінімалістичним складом та не містили ароматизаторів.

Чутлива шкіра може стати причиною безсоння

Чутлива шкіра може спровокувати безсоння. Справа в тому, що вранці відбувається підвищення рівня гістаміну. Останній в свою чергу провокує сильний свербіж, який не дає повноцінно відпочити та є причиною безсоння. В результаті - поганий настрій і самопочуття на весь день. Щоб уникнути цих негативних наслідків потрібно підібрати спеціальну програму по догляду. На щастя, сьогодні існує багато засобів, які полегшують стан чутливої шкіри та допомогають досягти максимального комфорту під час сну.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті