шкіра вашої дитини

Шкіра вашого малюка
Відповіді на найпоширеніші питання

Зволоження шкіри немовляти - важливий крок

Добре зволожена шкіра м'якша та краще захищена від зовнішніх агресорів. Те ж саме вірно і для шкіри вашої дитини. Для того, щоб зберегти і захистити її від негативних факторів оточуючого середовища, важливо поєднати вірну процедуру з правильним зволожуючим кремом для новонароджених.

Шкіра, що від природи менш зволожена

Хоча шкіра дитини має ту ж структуру, що й у дорослих, вона потребує додаткової уваги, оскільки поки що не володіє тими ж функціями та характеристиками. Дійсно, потові залози у дитини молодшої 10 років функціонують не в повну міру, що може призвести до недостатнього зволоження, вразливості до зовнішніх агресорів та чутливості до подразників.

Шкіра вашої дитини стає найбільш вразливою через часте купання та заміну підгузків протягом усього дня, що робить її більш схильною до зневоднення, подразнення та сухості. Всі ці фактори пошкоджують шкірний бар'єр.

Чим зволожити шкіру дитини? Для того, щоб забезпечити комфорт вашій дитині та захистити шкіру від зовнішніх агресорів, важливо зволожувати обличчя й тіло щоденно з використанням відповідного продукта (наприклад, зволожуючого дитячого крема), що є одночасно ефективним та ніжним.

засоби LIPIKAR спеціально розроблені для дітей та немовлят.

Лабораторії La Roche-Posay, що спеціалізуються на чутливій шкірі, створили LIPIKAR
 гаму зволожуючих засобів для задоволення особливих потреб дітей:

  • 1LIPIKAR Флюїд концентрована зволожуюча, заспокійлива формула, що зберігає цілісність шкіри немовлят при повсякденному використанні.

Рекомендації

Наносьте легкими круговими масажними рухами. LIPIKAR Флюїд на шкіру: додатково до зволоження шкіри вашої дитини, масажування забезпечить довготривале полегшення.

  • 2LIPIKAR Бальзам АР+ був спеціально розроблений для задоволення потреб дуже сухої шкіри та шкіри, схильної до атопії. Для шкіри, схильної до атопії, характерні поява червоних плям та свербіння, надмірна сухість, що впливають на якість життя дитини. В один простий крок LIPIKAR Бальзам АР+ живить, заспокоює та відновлює шкірний бар'єр. Переконайтесь, що ваша дитина рідше відчуває надмірну сухість, бо бальзам працює, відновлюючи її комфорт та благополуччя.

Рекомендації

Використовуйте LIPIKAR Бальзам АР+зранку та ввечері, після купання та підмивання вашого малюка, щоб допомогти активним інгредієнтам проникнути у шкіру.

Для завершення процедури по догляду за шкірою вашої дитини, використовуйте LIPIKAR Сіндет дуже ніжний гель, що не місить мила, розроблений для чутливої та вразливої шкіри дитини.