• Головна>
  • Фонд La Roche-Posay — підтвердження того, що ми беремо на себе соціальну відповідальність нарівні з дерматологами

Рекомендують понад 25 000 дерматологів

Фонд La Roche-Posay —
підтвердження того, що ми беремо на себе соціальну відповідальність нарівні з дерматологами

Створення засобів, що допомагають при терапії, безперервне навчання, налагодження мережі «косметоспостереження» і багато іншого: підтримка дерматологів в їхній щоденній роботі — частина нашого ДНК. У 1995 році ми вирішили піти далі та почали допомагати дерматологам в їхніх дослідженнях і ініціативах з обміну знаннями. Це бажання привело до створення Фонду La Roche-Posay, який під егідою La Fondation de France підтримує спеціалістів-дерматологів, що працюють у сфері науки і соціальної відповідальності в усьому світі.

Підтримуємо молодих дослідників-дерматологів

Пріоритетна сфера діяльності Фонду La Roche-Posay — наукова. Надаючи Дослідницьку премію, Фонд винагороджує і фінансує інноваційні розробки молодих дослідників-дерматологів на чотирьох континентах. Після оцінювання незалежними експертами обрані проекти чи публікації виносяться на суд наукового комітету експертів у сфері дерматології, який виділяє гранти найперспективнішим претендентам. Ми пишаємося тим, що на сьогодні вже підтримали більше 130 дослідників з усього світу.

Підтримує соціально відповідальні дерматологічні ініціативи

Друга сфера діяльності Фонду La Roche-Posay — соціальна. Її конкретний прояв — ініціатива «Дерматологи від серця», що була започаткована в 2011 році у Франції. Суть ініціативи в тому, щоб підтримувати соціально відповідальні акції дерматологів, що покликані підвищити якість життя пацієнтів. У рамках цієї програми надаються гранти в розмірі 10 000 євро. До проекту вже долучилися більше 10 країн. У партнерстві з Фондом La Roche-Posay ініціатива «Дерматологи від серця» допомогла Енрю Краковскі, дерматологу з Дитячого госпіталю Рейді у Сан-Дієго (США, Каліфорнія), розробити MissionSkin.org, онлайн-спільноту, яка об’єднала пацієнтів і спеціалістів з відновлення шкіри.

Перегляньте відео проекту