• Головна>
  • Фонд La Roche-Posay — підтвердження того, що ми беремо на себе соціальну відповідальність нарівні з дерматологами

Рекомендують понад 25 000 дерматологів

Фонд La Roche-Posay —
підтвердження того, що ми беремо на себе соціальну відповідальність нарівні з дерматологами

Створення засобів, що допомагають при терапії, безперервне навчання, налагодження мережі «косметоспостереження» і багато іншого: підтримка дерматологів в їхній щоденній роботі — частина нашого ДНК. У 1995 році ми вирішили піти далі та почали допомагати дерматологам в їхніх дослідженнях і ініціативах з обміну знаннями. Це бажання привело до створення Фонду La Roche-Posay, який під егідою La Fondation de France підтримує спеціалістів-дерматологів, що працюють у сфері науки і соціальної відповідальності в усьому світі.

Підтримуємо молодих дослідників-дерматологів

Пріоритетна сфера діяльності Фонду La Roche-Posay — наукова. Надаючи Дослідницьку премію, Фонд винагороджує і фінансує інноваційні розробки молодих дослідників-дерматологів на чотирьох континентах. Після оцінювання незалежними експертами обрані проекти чи публікації виносяться на суд наукового комітету експертів у сфері дерматології, який виділяє гранти найперспективнішим претендентам. Ми пишаємося тим, що на сьогодні вже підтримали більше 130 дослідників з усього світу.

Підтримує соціально відповідальні дерматологічні ініціативи

Друга сфера діяльності Фонду La Roche-Posay — соціальна. Її конкретний прояв — ініціатива «Дерматологи від серця», що була започаткована в 2011 році у Франції. Суть ініціативи в тому, щоб підтримувати соціально відповідальні акції дерматологів, що покликані підвищити якість життя пацієнтів. У рамках цієї програми надаються гранти в розмірі 10 000 євро. До проекту вже долучилися більше 10 країн. У партнерстві з Фондом La Roche-Posay ініціатива «Дерматологи від серця» допомогла Енрю Краковскі, дерматологу з Дитячого госпіталю Рейді у Сан-Дієго (США, Каліфорнія), розробити MissionSkin.org, онлайн-спільноту, яка об’єднала пацієнтів і спеціалістів з відновлення шкіри.

Improve the quality of life for children with cancer

In 2019 the La Roche-Posay Foundation and the Childhood Cancer International Association together lay the foundations for an international program dedicated to children with cancer and their families. Created with the expertise of a multidisciplinary scientific committee, this support program aims to improve the quality of life of children, parents, brothers and sisters who are upset by the disease. Isolated by hospitalization and treatment but also because of the fear engendered by the disease, children and families are often helpless. To help tighten or re-create fragile links on a daily basis, to facilitate family reconnection, the program is based on three concrete and ambitious actions: specially adapted parent / child massages, an international digital information portal and a scale of emotions to help young people. children to express what they feel.

Перегляньте відео проекту