336793368033676

OCHOBA
наших засобів

Ви коли-небудь замислювалися про те, як виготовляються і перевіряються наші засоби? Які джерела наших інгредієнтів? Чи наша продукція підходить навіть для немовлят? Який метод ми розробили як альтернативу тестуванню на тваринах?  Що означає "100% протестовано під дерматологічним контролем"?


У La Roche-Posay ми зобов'язані розробляти лише високоефективні та безпечні засоби, придатні навіть для найбільш чутливої ​​шкіри. Ознайомтеся нижче про наше партнерство з медичними експертами, з нашими жорсткими протоколами тестування та ретельним вибором інгредієнтів.

  • Інгредієнти
  • Тестування
  • Упаковка
\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\safety\v_articlemag04_banner.jpg

У пошуках найбезпечніших інгредієнтів для всіх типів шкіри

La Roche-Posay пишається тим, що є виробником безпечних засобів для догляду, рекомендованих дерматологами навіть пацієнтам із найбільш чутливою та тендітною шкірою. Ми здобули свою репутацію у медичному середовищі завдяки експертним знанням у дерматології, клінічно підтвердженим результатам та безкомпромісному підходу до створення формул. Ми прагнемо звести до мінімуму ризик виникнення будь-яких побічних ефектів від використання наших засобів, тому застосовуємо жорстку політику відбору інгредієнтів, яка виходить далеко за межі встановлених міжнародних стандартів.

У тісній співпраці з токсикологами на кожному етапі створення продукту


Токсикологи - вчені, які вивчають дію різних речовин на живі організми та визначають, наскільки безпечно їх використовувати. Наша команда понад усе прагне, аби жоден компонент наших формул не завдавав шкоди здоров'ю споживачів. Щоб тримати руку на пульсі та досягти цілковитої переносимості наших засобів, ми досліджуємо величезну кількість інформації із різних джерел: результати клінічних досліджень, наукові публікації, доповіді дерматологів та внутрішні дані. Наша мета - уникнути використання інгредієнтів, які можуть викликати алергію чи будь-яку іншу небажану реакцію шкіри.

Всі продукти мають відповідати нашим стандартам безпеки

Відбираючи інгредієнти для наших продуктів, ми керуємося нашими жорсткими вимогами щодо переносимості формул, які виходять далеко за межі Європейських норм. Тому наші засоби для догляду за шкірою не містять ароматизаторів. А ті віддушки, які ми використовуємо у деяких продуктах - не входять у перелік із 26 алергенів, зазначений у Європейській постанові про косметичні засоби №1223/2009/СЕ (від 30 листопада 2009 року).

Цілковита стерильність продукту - наш пріоритет

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_FULL_06


Відколи почали створювати продукти для найбільш чутливої шкіри, ми поставили собі за мету виключити будь-яку імовірність проникнення у засіб бактерій, які можуть викликати подразнення чи інфекції. У досягненні цієї мети наші лабораторії покладаються на:

  • Антибактеріальні упаковки: туби, помпові та герметичні пляшки
  • Розумні комбінації гіпоалергенних консервантів у незначній концентрації, які гарантують відмінну переносимість та стерильність засобів
Не лише компоненти засобу, але й наші повсякденні процедури догляду за шкірою можуть впливати на її стан. Перейдіть за посиланням, аби дізнатися, як ваша шкіра може реагувати на щоденні косметичні процедури.

Поширити

Закрити