• Головна>
  • Термальний центр La Roche-Posay: чудодійні властивості природної мінеральної води

Із заспокоюючими та антиоксидантними властивостями Термальна вода La Roche-Posay

Термальний центр La Roche-Posay: чудодійні властивості природної мінеральної води

Термальна вода з селища Ла-Рош-Позе вже більше тисячі років славиться своїм цілющим впливом на шкіру, а у 1928 році вона була вперше включена до складу засобів для догляду за шкірою. Вона використовується у лікуванні багатьох шкірних захворювань, таких як екзема і псоріаз, і дарує полегшення тисячам гостей, які щороку відвідують Термальний центр La Roche-Posay.

Легенда, яка пройшла наукові випробування

Вважається, що термальне джерело відкрив Бертран дю Геклен, головнокомандувач у Карла V, який повертався з іспанського походу в кінці XIV століття: по легенді, його кінь, що мав екзему, пірнув у воду і вилікувався від хвороби. У цій історії є дрібка правди, адже у 1897 році курорт, який Наполеон побудував за кілька десятиліть до того, був визнаний суспільним надбанням.

І лише через багато років цю легенду про унікальну природну воду підтвердила сучасна наука. Завдяки своїм імуномоделюючим властивостям (або здатності впливати на імунну систему), термальна вода La Roche-Posay здатна подавляти медіатори запалення і гарантувати миттєвий заспокійливий ефект. Це також єдина термальна вода у світі, що відрізняється настільки високою природною концентрацією селену, який надає їй безпрецедентні антиоксидантні якості для боротьби зі старінням шкіри і окислювальним стресом.

На 100% дерматологічне спа

Термальний центр La Roche-Posay відвідують 8000 гостей у рік, третина з яких — діти. Це провідний у Європі термальний дерматологічний центр для людей з чутливою і ослабленою шкірою. Окрім  унікальних цілющих властивостей термальної води La Roche-Posay,  пацієнти також отримують лікування від дев’яти дерматологів, які наглядають за пацієнтами на кожному етапі курсу лікування.

Одна вода для лікування різних симптомів

Термальний центр La Roche-Posay широко відомий у світі та спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань. Він пропонує своїм пацієнтам різні варіанти лікування, більшість з яких фінансується французьким міністерством охорони здоров’я. Майже дві третини відвідувачів приїздять, щоб позбутися симптомів екземи і псоріазу, шкірних захворювань, які добре помітні іншим людям і можуть сильно вплинути на якість життя пацієнтів. У Центрі проводиться більше 50% усіх дерматологічних процедур у Франції.

У 2009 році Термальний центр поставив перед собою нове завдання — приймати пацієнтів, які лікуються від раку. Наша мета — відновити комфорт і рухливість ділянок, що зарубцювалися, і зменшити побічні ефекти для шкіри, пов’язані з радіо- або хіміотерапією. Майже 5000 людей вже пройшли цей інноваційний пост-раковий курс лікування. Цифра, яка відображає збільшення довіри з боку онкологів до вражаючих властивостей термальної води La Roche-Posay.

Сертифікована чистота

Термальна вода La Roche-Posay проходить у середньому 1000 тестів щороку. Мета — гарантувати її якість у будь-яку пору року. Вона настільки чиста, що відвідувачі спа п’ють її прямо з джерела.

З 17 сторіччя вода офіційно визнана державою

  • У 1617 році Тремальна вода La Roche-Posay набула такої репутації, що П`єр Мілон, доктро Генрі IV і Людовіка XIII, взяв її на перші аналізи.
  • На початку 19го сторіччя, Наполеон Бонапарт, після повернення з Єгипту, наказав побудувати термальний госпіталь, щоб лікувати у ньому солдат від шкірних захворювань
  • У 1897 вода була офіційно визнана Французькою Академією Медицини.
  • В 1905 був відкритий перший Термальний Центр.
  • У 1913 Французька Академія Медицини офіційно визнала місто Ла-Рош-Позе Спа містом.