Моя чутлива шкіра

Правильні засоби по догляду за чутливою шкірою – ваші найкращі друзі


Для переважної більшості жінок всіх вікових груп, типів шкіри і континентів, догляд за чутливою шкірою став синонімом стресу. Коли для чутливої шкіри нічого не підходить, хоча обрані засоби обіцяли допомогти, коли їй загрожує почервоніння, поколювання і навіть біль, то кортить очистити полиці ванної кімнати від зволожуючих засобів та косметики і справді опустити руки!

Але правда в тому, що чутлива чи алергічна шкіра потребує експертного щоденного догляду більше, ніж будь-яка інша, адже потрібно щодня відновлювати її захисний бар'єр та захищатися від агресорів. Читайте наше покрокове керівництво про те, як краще доглядати за чутливою шкірою та відчувати цілковиту впевненість весь день.

Засоби по догляду за чутливою шкірою: кращі засоби для чищення, зволоження і макіяжу

Крок 1: ідеальне очищення без подразнення шкіри

Щоночі  ваша шкіра накопичує шкірний жир і мертві клітини на її поверхні.  Для того, щоб свіжим почати новий день, не позбавляючи шкіру її захисної гідроліпідної плівки, оберіть  ніжне молочко або міцелярну воду.  Ці засоби повинні бути  делікатними та зі збалансованим рівнем РН ,  щоб зберігати природний  кислотно-лужний баланс шкіри.

Крок 2: Зволоження з мінімалістичною формулою

Відновити  вразливий  захисний бар'єр вашої чутливої шкіри допоможе зволожуючий крем з мінімалістичною  формулою адже засоби з ароматизаторами, барвниками і алергенами на кшталт нікелю можуть привести до надмірної чутливості шкіри. Герметична упаковка допоможе уникнути забруднення і дозволить безпечній формулі залишатися безпечною.Також зверніть увагу на  активні інгредієнти, які заспокоять надчутливі нерви чутливої шкіри. Відкрийте для себе  Toleriane Ultra.

Крок 3: Оберіть відповідний захист від сонця і забруднення

UV-опромінення може посилити дискомфорт чутливої шкіри, а також посилити почервоніння. Переконайтеся, що  сонцезахисний крем є частиною вашого повсякденного догляду. Шукайте легкі, рідкі текстури, щоб уникнути надмірного тертя, принаймні із захистом SPF30 UVA/UVB. Найбільш передові дермокосметичні рішення також пропонують "екологічно чисті" стійкі текстури для запобігання прилипання подразнюючого пилу до вашої шкіри  та появи оксидативного стресу.

Крок 4: Відкрийте для себе макіяж з урахуванням потреб чутливої шкіри

Схильна до гіперемії та почервоніння, чутлива шкіра може навіть виграти від спеціально розробленої для чутливої шкіри декоративної косметики! Випробувані на чутливій шкірі BB і CC креми ідеально підходять, адже вони допомагають відновити захисний бар'єр і та багато з них з достатньо високим SPF захистом.   Деякі з найбільш  новітніх формул на ринку містять у своєму складі  активні інгредієнти з анти-почервоніння, такі як амбофенол для миттєвого і тривалого вирівнювання кольору шкіри. Саме таким є засоби гамми  Rosaliac CC

Крок 5: Тримайте свій рятувальний комплекс SOS під рукою

Тримайте термальну воду  як кишеньковий рятувальний SOS засіб. Використовуйте кожного разу, коли ваша шкіра потребує заспокійливої дії чи уникнення потенційного почервоніння. Ви полюбите його заспокійливу, охолоджуючу дію після чистки обличчя або насиченого заняття в тренажерному залі. Відкрийте для себе  Thermal Spring Water.

Крок 6: Прокиньтесь завтра з відчуттям комфорту


прокидаєтесь ви з відчуттям подразнення на вашій шкірі? Немає жодних співпадінь у тому, що багато жінок відчувають підвищену чутливість шкіри з самого ранку. У нічний час чутлива шкіра щосили намагається нейтралізувати вільні радикали, що накопичуються протягом дня. Що ще гірше,  рівень молекули гістаміну, що викликає свербіж та почервоніння - піднімається найвище  якраз перед тим, як ми прокидаємося. Результат? Вранці шкіра свербить і жалить немов колючками, ніби і не спала!
Щоб нейтралізувати цю бомбу уповільненої дії у вигляді роздратування, заспокойте чутливу шкіру протягом ночі  спеціальним  дермокосметичним рішенням , що очистить шкіру від вільних радикалів і одночасно заспокоїть запалення і нервові імпульси. Зрештою, кожна жінка, навіть з чутливою шкірою, заслуговує на те, щоб після пробудження виглядати і почуватись оновленою! Відкрийте для себе  Toleriane Ultra Overnight..