Детальніше про...

Почервоніння: корекція тону чутливої шкіри

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Почервоніння шкіри значно випереджає «чорні точки» і темні кола під очима у рейтингу проблем, які непокоять жінок. Але це не просто недолік, якій потрібно приховати. Це також симптом чутливості шкіри. Почервоніння призводить до зміни тону шкіри на обличчі і є свідченням того, що для догляду за такою шкірою потрібні спеціалізовані засоби.

Щоб відновити однорідний тон шкіри і забезпечити тривалий комфорт, марка La Roche-Posay розробила Rosaliac CC Крем — крем нового покоління проти почервонінь, який забезпечує догляд та  комплексну корекцію.

Симптоми:

Різні форми, інтенсивність і частота

Спостереження перше: коли йдеться про почервоніння шкіри, немає універсального рецепту. Почервоніння може бути періодичним чи стійким, поширеним чи локальним, мати багато причин та проявів. Насправді, повсякденні стрес-фактори — одна з найпоширеніших причин гіперчутливості шкіри.

Спільна ознаки усіх типів почервоніння — їх суттєвий вплив на якість життя: тон шкіри стає неоднорідним, текстура шкіри погіршується, виникає відчуття жару і дискомфорту. Схильність до почервоніння може з’явитися у будь-якому віці. Часто ситуація погіршується, і з часом неоднорідність тону і дискомфорт можуть стати постійними.

У цифрах

v_picto-chiffre

Лише 1 з 10 жінок, які страждають від цієї проблеми, користується спеціалізованим засобом проти почервоніння шкіри. У більшості випадків жінки використовують тональну основу чи локальний коректор, щоб приховати почервоніння, а також сонцезахисні засоби. На жаль, жоден з цих засобів не здатен коригувати почервоніння повністю і забезпечити природний ефект.

Рішення від La Roche-Posay

Комплексна корекція: миттєво і довготривало

Використовуючи свої знання в галузі боротьби з почервоніннями, Лабораторії La Roche-Posay розробили Rosaliac CC Крем з інноваційною концепцією: комплексна корекція всіх типів почервонінь. Поєднуючи кращі дерматологічні напрацювання у сфері догляду за шкірою, макіяжу і захисту, Rosaliac CC Крем вирівнює тон шкіри, приховує почервоніння, які вважаються одним з типових симптомів чутливості шкіри. СС крем також забезпечує тривалу корекцію.
Коротко: це важлива інновація, яка відповідає потребам сучасних жінок. Rosaliac CC Крем містить сонцезахисний фільтр SPF 30, щоб запобігати посиленню або повторній появі почервоніння. Це значне досягнення творців формули: надати денному крему такий високий ступінь захисту, забезпечивши при цьому високу переносимість для чутливої шкіри, було нелегким завданням.

У цифрах

v_picto-chiffre

Під час тестування 90% жінок відмітили, що Rosaliac CC Крем забезпечує природній результат, а 93% підтвердили, що крем робить шкіру гладенькою і вирівнює її тон.

** Джерело: Самостійна оцінка, 67 жінок.

Практичні аспекти

СС крем для бездоганного тону обличчя і щоденного задоволення

Rosaliac CC Cream повний несподіванок. Просто натисніть на дозатор, який видасть вам лише потрібну кількість крему. Давайте роздивимось його ближче. По-перше, текстура засобу на диво легко і рівномірно лягає на шкіру. М’яка, мов шовк, вона забезпечує збалансоване покриття, адаптується до тону шкіри. Потім крем починає заспокоювати шкіру і позбавляє від неприємних відчуттів. Нарешті, Rosaliac CC Крем огортає шкіру квітковим ароматом. Це фінальний штрих бездоганного нанесення, яке поєднує елементи догляду і макіяжу. Універсальний рожево-бежевий тон створює ауру жіночності, ніжності і задоволення.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби
12026Rosaliac AR інтенс254.5RosaliacОбличчя|Макіяж/Догляд та корекція|Чутлива, схильна до почервонінь шкіраОбличчя|МакіяжДогляд та корекція|Чутлива, схильна до почервонінь шкіра0.00
Rosaliac AR інтенс packshot from Rosaliac, by La Roche-Posay