шкіра вашої дитини

Шкіра вашого малюка
Відповіді на найпоширеніші питання

Малюк у центрі уваги: чотири поради для приємної заспокоючоїї ванни

Купання новонародженого - один із найважливіших етапів щоденного догляду. Час для приймання ванни - саме той час, що сприяє благополуччю малюка.

Одне купання на день при вірній температурі води.

Як правильно купати немовля? Вода не повинна бути ані надто гарячою, що робить шкіру більш сухою, ані надто холодною, щоб не впливати на комфорт немовляти. Купайте вашу дитину від 5 до 10 хвилин при температурі 37 градусів.

Ніжний, адаптований очищуючий засіб для купання дитини

Традиційне мило має високе значення рН та велику руйнівну силу, що може змінити гідроліпідний шар шкіри. Ось чому лабораторії La Roche-Posay cтворили LIPIKAR Очищуючий гель м'яко очищує та захищає шкіру вашої дитини, зберігаючи при цьому рН шкіри.

Рекомендації

Лабораторії La Roche-Posay розробили продукти для задоволення потреб дуже сухої, схильної до атопії шкіри. Почніть із додавання кількох крапель Очищуючої олії LIPIKAR до ванни, щоб захистити шкіру малюка. Потім обполосніть шкіру дитини з LIPIKAR Сіндет геля, що не містить мила, та очищує дуже суху шкіру, не пересушуючи її

Кінчиками пальців

Для більш ніжного миття та щоб звести тертя до мінімуму, використовуйте кінчики пальців, щоб вимити дитину.

Дбайливе витирання

Щоб малюк після ванни став сухим, ретельно промокніть шкіру чистим рушником, звертаючи особливу увагу на складочки шкіри. Не залишайте ніяких вологих ділянок шкіри, що можуть послабити епідерміс.