шкіра вашої дитини

Шкіра вашого малюка
Відповіді на найпоширеніші питання

Екстрена допомога подразненій шкірі сідниць

Попка немовляти щоденно проходить багато через що; вона часто піддається подразненню та почервонінню: пітниці.

Попа вашого малюка - це гіперчутлива ділянка

Хоча медична назва, ерітема, звучить досить страшно, попрілості виникають у всіх новонароджених. Викликати почервоніння та подразнення на попі немовляти можуть декілька факторів:

  • 1Дитячі сіднички знаходились у вологому середовищі весь день та всю ніч. Вони також страждали від постійного контакту із сечею та випорожненнями, що створюють кисле середовище. Стан погіршується, коли тепло змінюється на спеку.
  • 2Підгузки, особливо дуже маленькі та нерегульовані часто можуть погіршити висип. Крім того, як тільки ваша дитина починає сидіти - приблизно в 6 місяців - додаткове тертя підвищує ризик розвитку попрілостей.
  • 3Зубний біль та інші дитячі недуги також можуть супроводжуватись подразненням шкіри на сідницях.
  • 4Гігієнічні засоби, що не підходять для ніжної шкіри немовлят.

Статистика

Від 10% до 15%

педіатричних консультацій, пов'язаних з попрілостями

Як прибрати попрілості у дитини?

Коли у вашої дитини з'являються попрілості, подразнену шкіру слід охайно обробляти та заспокоювати. В такому випадку вам знадобиться усього від двох до чотирьох днів, щоб почервоніння зникло. Але за умови, що ви поєднуєте правильну процедуру з вірними засобами.

Для очищення подразнених ділянок шкіри використовуйте LIPIKAR Сіндет який лагідно очищує шкіру малюка та не викликає подразнень.

Профілактика попрілостей у дітей

Для того, щоб запобігти виникненню попрілостей, дотримуйтесь цих простих, але важливих правил:

  • Вибирайте розмір підгузків співвідносно до віку вашого малюка. Міняйте підгузок без затримки, як тільки він стане вологим або забрудниться, щоб запобігти тривалому контакту попи немовляти із сечею та випорожненнями. Навіть якщо підгузок чистий, він повинен бути замінений через 3 години.
  • Захищайте шкіру вашого малюка щоразу, як ви змінюєте пігузки із лагідним очищуючим гелем без мила CICAPLAST B5 або LIPIKAR Сіндет Уникайте використання мила, рукавичок для душа та губок. Також краще не використовувати серветки, які посилюють тертя та можуть подразнювати шкіру немовлят.
  • Ретельно, обережними поплескуючими рухами витріть сідниці дитини та всі складочки на шкірі.
  • Не чекайте на появу подразнення та почервоніння на попі у новонародженого, щоб уже потім вживати заходів: наносьте захисний крем після кожної заміни підгузків.