Розповіді

«Після стількох років алергії я нарешті можу перебувати на сонці!"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

З 18-річного віку Марія страждала на алергію на сонце. Алергія була настільки сильною, що перебування на сонці протягом декількох годин завдавало Марії дискомфорт. Це тривало до того часу, поки вона не вирішила спробувати фотозахисні засоби, що захищають шкіру від дії UVA- і UVB-променів.

????????

Марія, коли у вас з'явилася алергія на сонце?

Я завжди проводила канікули в будинку батьків на узбережжі. Одного разу, коли мені було 18, на шиї, передпліччях і плечах з'явилися невеликі точки, які неприємно свербіли. Я думала, що це одноразово виникла реакція шкіри на сонце. Тому я чекала, що точки зникнуть, і продовжувала насолоджуватися сонцем до кінця літа.

Симптоми

З часом симптоми зникли?

Взагалі-то ні ... Вони посилилися! Я люблю сонце, тому ніколи не пропускала нагоди засмагнути. Але кожного разу, коли я виходила на сонце, реакція ставала ще інтенсивнішою, з'являлося все більше точок і вони зуділи сильніше! В результаті шкіра вже не переносила сонце, і я подумала, що мені доведеться постійно ховатися від нього.

???????

Ви знайшли рішення?

Я поставила таке питання на тематичному форумі. Одна з учасниць сказала, що в неї була та ж проблема, що і в мене  - алергія на сонце. Ця жінка порадила мені звернутися до дерматолога. Я записалася на прийом, і дерматолог порадив купити в аптеці сонцезахисний крем з SPF 50. І ось уже два роки в мене все чудово, хоч я і не засмагаю на сонці весь день! У будь-якому випадку, після стількох років алергії я нарешті можу перебувати на сонці!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті