Детальніше про...

Набридли мозолі після спорту?

mozoli_ua_1800_430_empty.jpg

Спорт – універсальний спосіб покращити своє здоров’я, фігуру та настрій. Якщо ви не уявляєте свого життя без тренувань, то, мабуть, знаєте – часті зустрічі зі штангами, турніками та гантелями змушують з’явитись таких непроханих гостей, як мозолі й змозолілості. Вони утворюються там, де повторюється інтенсивне тертя. Але, не зважаючи на те, що змозолілості розвиваються природним чином для захисту шкіри, такі жорсткі потовщення викликають чималий дискомфорт. Наприклад, чи доводилось вам скорочувати тренування через болючі відчуття від мозолів?

Ви так любите навантажувати свої м’язи, відчувати силу в руках та ногах, слухати як пришвидшується ваше серцебиття і кров починає стрімко курсувати тілом...але зовсім незначні нарости на шкірі отруюють ваші заняття, через біль та неприємні відчуття змушують відмовитись від задоволення, що приносить спорт. В результаті цього порушується тренувальний процес і ваша продуктивність падає. Після тренувань мозолі також додають чимало незручностей, псують вигляд ваших пропрацьованих рук, чи ніг. Пригадайте, чи доводилось вам відкласти улюблену пару відкритого взуття через неестетичний вигляд ваших ніг з мозолями? 

Не варто ігнорувати такий дискомфорт, адже за умови правильного догляду мозолі швидко минають.

Тож як позбутися мозолів?

 • Зробити теплі ванночки протягом 5-10 хвилин або поки шкіра розм'якшиться.
 • Змоченою у воді пемзою круговими або боковими рухами видалити мертві клітини шкіри.
  Будьте обережні, щоб не зняти занадто багато шкіри! Це може викликати кровотечу й інфекцію. Обов’язково застосовуйте крем для відновлення шкіри після обробки її пемзою. Найкраще наносити зволожуючий крем з сечовиною у складі.
 • Використовуйте спеціальні відступи (подушечки) для захисту мозолів від подальшого подразнення. Їх можна придбати в аптеці.
 • Носіть взуття, яке  підібране належним чином. Адже взуття неправильного розміру (або таке, що не підходить формі ваших ніг) часто стає причиною мозолів.
  Маленька хитрість: для того, щоб отримати правильну посадку, купуйте взуття в кінці дня, коли ваші ноги можуть бути злегка набряклі.
 • Також завжди тримайте нігті обрізаними, оскільки довгі нігті створюють тиск на взуття і таким чином можуть сприяти утворенню мозолів на пальцях.
 • При відновленні шкіри після видалення мозолів та змозолілостей вам добре підійде CICAPLAST Baume B5, який містить 5% Пантенолу, масло Каріте, та комплекс Мідь – Цинк – Марганець. Завдяки протизапальним і антимікробним властивостям такого складу та насиченій живильній текстурі, бальзам пришвидшує процес відновлення шкіри. Він стане помічником всій вашій родині, оскільки його використання безпечне для подразненої шкіри як немовлят та дітей, так і дорослих.
 • Після інтенсивних навантажень не забувайте радувати себе та свою шкіру розслаблюючими сольовими ванночками та масажем з використанням по'якшуючого крему. Тоді шкіра буде радувати вас своєю ніжністю та красивим виглядом.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті