• Головна>
  • Майстер-класи з коригувального макіяжу: як обмін досвідом допомагає учасникам повернути смак до життя

Краще життя для чутливої шкіри

Майстер-класи з коригувального макіяжу:
як обмін досвідом допомагає учасникам повернути смак до життя

Проблеми зі шкірою помітні оточуючим, і тому можуть погіршити самооцінку і негативно вплинути на стосунки з іншими людьми як в особистій, так і в професійній сфері. Щоб підвищити якість життя пацієнтів, що страждають від шкірних захворювань, в Термальному дерматологічному центрі La Roche-Posay за участю дерматологів, косметологів і спеціалістів Дерматологічної лабораторії La Roche-Posay було створено майстер-клас з коригувального макіяжу. Ця ініціатива стала прикладом для багатьох шпиталів з усього світу, які відкрили власні майстер-класи з коригувального макіяжу.

Прийняти свою зовнішність

Перший майстер-клас з коригувального макіяжу було організовано в 1994 році в термальному спа провідного в Європі Дерматологічного центру*, що розміщений у селищі Ла-Рош-Позе. Мета цього проекту, створеного в рамках загального терапевтичного підходу, — дозволити пацієнтам прийняти себе і навчити їх краще давати раду проблемам зі своєю шкірою.

Ці майстер-класи, безкоштовно доступні для відвідувачів спа, призначені в першу чергу для людей, які страждають від широкого спектру дуже помітних проявів на шкірі. Косметологи демонструють учасникам методики нанесення макіяжу, допомагають обрати відтінок, що відповідає тону шкіри, і ведуть обговорення, щоб допомогти пацієнтам підвищити самооцінку. Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay підтримує цю ініціативу двома способами. По-перше, надає лінійку макіяжу з високою переносимістю (для очей, губ і нігтів, плюс тональна основа), який адаптований для чутливої шкіри, містить багато пігментів, просто наноситься і дозволяє легко приховати недосконалості. І, по-друге, фінансуючи відкриття нових майстер-класів по всьому світу.

Повернути впевненість у собі завдяки порадам експертів

Почервоніння, сліди від акне, наслідки опіків, побічні ефекти від лікування раку, вітиліго, лентіго тощо.
Часто важко уявити, наскільки незвичні прояви на шкірі, якими б серйозними вони не були, можуть погіршити стосунки особи з оточуючими. Шрами бувають не тільки фізичними, але й психологічними.

Саме тому майстер-класи, які проводять візажисти з психологічною підготовкою, спрямовані на комплексну роботу з особистістю, як з естетичної, так і з психологічної точки зору. Вивчити методики коригувального макіяжу, щоб приховати недосконалості, — це перший крок. Потім потрібно рухатися далі, прийняти свою зовнішність і відновити свою жіночність. На цих майстер-класах слухають, діляться досвідом і вчаться. Вони допомагають пацієнтам підвищити самооцінку, відновити соціальні зв’язки і повернути смак до життя.

Цей фундаментальний процес може, у деяких випадках, супроводжуватися індивідуальними або сімейними консультаціями клінічного психолога.

На сьогодні у світі діють 90 майстер-класів з коригувального макіяжу

Багато великих лікарень і клінік проводять майстер-класи з коригувального макіяжу, взявши за основу методику, розроблену в Термальному центрі La Roche-Posay.

1*Джерело: conseil national des établissements thermaux - Франція