Моя чутлива шкіра

Косметичні засоби, які допоможуть тримати чутливу шкіру в її  "зоні комфорту "

З таким різноманіттям пропозицій текстур, араматів та фінішів- догляд за шкірою став більш привілейованим.  Але для жінок, які мають чутливу шкіру, з її вразливим бар'єром і край чутливими нервовими закінченнями, використання косметики може відчуватись як ходіння по мінному полю!
Незліченні бренди прагнули  "правильних " формул їх засобів , але продукти не виправдали очікувань, викликаючи реакцію чутливої шкіри з пощипуванням, поколюванням і почервонінням.
Вразлива  до зовнішніх агресивних факторів, чутлива шкіра живе за гаслом "менше означає більше" і справді вимагає найбільш кваліфікованого догляду. Читайте практичне керівництво про те, як правильно обирати і знайти правильні продукти, щоб допомогти вашій чутливій шкірі знаходитись у іі "зоні комфорту"

3 кроки до вибору косметичних засобів по догляду за чутливою шкірою

Для того, щоб доглядати за чутливою шкірою, кожна жінка повинна мати певні засоби, такі як ніжне молочко або міцелярну воду, м'який зволожувач і захист від сонця широкого спектру дії. Але коли ваша шкіра реагує навіть на основні засоби, з чого почати?

1

Крок 1:  Уникайте відомих подразників та сенсибілізаторів

Читаючи етикетку засобу, переконайтеся, що вона містить певні ствердження, наприклад "протестовано на чутливій та аллергічній шкірі", . Також  в засобі не повинно бути найбліьш поширених "неправильних" інгредієнетів, що можуть подразнити чутливу шкіру :

  • аромати
  • барвники
  • ланолін
  • алкоголь

Обираючи засоби для макіяжу та лаки для нігтів завжди перевіряйте наявність нікелю, оскільки це ще один сенсибілізуючий засіб, який розповсюджують  лише кілька торгових марок.

2

Крок 2: будьте вимогливі, коли справа доходить до упаковки

Навіть найчистіша формула ризикує викликати чутливість шкіри, якщо вона не захищена. У чому причина? Таке явище називається ретро-забрудненням, де частки в повітрі - потенційні подразники або алергени - входять в упаковку після відкривання. Ці мікроскопічні подразники і алергени здатні забруднити ваші ретельно підібрані щоденні продукти по догляду.

Упаковка, гармонійна з чутливою шкірою, в ідеалі повинна бути герметичною, іншими словами - з захисними клапанами, щоб уникнути забруднення або окислення. Крім того, не повинно бути ніякого контакту між продуктом і будь-якими металевими компонентами, так як іони металів можуть підвищувати чутливість шкіри.

3

Крок 3: виконайте патч тест (тест на алергію)

Перевірка - єдиний спосіб впевнитись у сприйнятті засобу на 100%. Нанесіть невелику кількість косметичного засобу для чутливої шкіри на передпліччя і покрийте водонепроникним пластиром. Перевірте наявність реакції через 48 годин - якщо ділянка шкіри не почервоніла, ви можете користуватись засобом для обличчя з цілковитою впевненістю.