3 запитання експерту

Для маскування почервонінь я рекомендую моїм пацієнтам застосовувати лікувальні косметичні засоби для макіяжу.

header defaut article 3questions (LP54466).jpg

Сьогодні розацеа та акне успішно лікуються. Однак після лікування можуть залишитися шрами і почервоніння. Пацієнти часто хочуть приховати їх, наприклад, під час лікування. Як цього добитися? На наші запитання відповідає дерматолог.

Чи є маскування частиною вашої роботи дерматолога?

Я віддаю перевагу слову "макіяж", а не "маскування".

Це дійсно лікувальний макіяж. Кілька років тому дерматологи не рекомендували використовувати макіяж. Сьогодні ми розуміємо, що це підвищує якість життя пацієнта. Існуючі косметичні засоби не містять віддушок, консервантів і не спричиняють появу акне, тому відсутній ризик подразнення або алергії. Я рекомендую лікувальний макіяж своїм пацієнтам.

Що ви можете порадити?

Будь-який макіяж починається з нанесення основи під макіяж.

Потім слід використовувати коригувальний тональний засіб, колір якого максимально відповідає кольору вашої шкіри. Нанесіть його невеликими порціями та акуратно розподіліть по обличчю. Щоб нейтралізувати почервоніння, Ви можете застосувати невелику кількість маскуючого засобу перед нанесенням тонального крему. При виникненні почервоніння слід використовувати маскуючий засіб із зеленим відтінком, який є додатковим кольором (як жовтий для пігментованої шкіри).

Як часто ви рекомендуєте лікувальний макіяж своїм пацієнтам?

Я систематично обговорюю це питання з моїми пацієнтами, коли мова заходить про застосування лазерної терапії або про поствугрові рубці.

Я пояснюю їм, що в цьому випадку немає ризику погіршення ситуації. Я пропоную їм оцінити текстуру косметичних засобів. Потім я демонструю, як ці косметичні засоби впливають на червоні плями. Пацієнти завжди бувають вражені результатом! Потім я пояснюю їм базові техніки лікувального макіяжу, які є простими в застосуванні та не потребують багато часу.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті