3 запитання експерту

Як позбутися від темних кіл під очима за допомогою консилера

header defaut article 3questions (LP54466).jpg

І ось ви в черговий раз сідаєте перед дзеркалом, щоб за допомогою макіяжу створити ідеально красиве обличчя, без будь-яких недосконалостей. На жаль, деяких недоліків позбутися дуже складно. Один з таких - темні круги під очима. Вони видають наш вік, втому і стрес, недосипання і стан здоров'я. Темні кола погіршують зовнішній вигляд жінок. Тому на боротьбу з ними вони покладають усі свої зусилля. Швидко позбутися недосконалостей на обличчі можна, використовуючи консілер. Він допоможе замаскувати круги під очима так, що ніхто й не здогадається, як ви провели цю ніч.

Коли темні кола під очима сильно виділяються, я використовую консилер з жовтим відтінком.

Причиною появи темних кругів під очима може стати підвищена пігментація (внаслідок чого виникають коричневі кола) або близько розташована сітка кровоносних судин (синюваті кола). Часто темні кола - це проблема людей з тонкою шкірою. З темними кругами під очима жінка виглядає втомленою. Як їх можна замаскувати? Поради дерматолога.

Дерматолог відповідає на три запитання про особливості та використання коректору під очі.

Які принципи нанесення макіяжу при темних колах під очима?

Ви наносите косметичний засіб в безпосередній близькості від очей, що підвищує ризик подразнення або виникнення алергічних реакцій.

Вам слід враховувати цей факт під час вибору засобів декоративної косметики, а також засобів для зняття макіяжу . Темні кола часто є помітнішими завдяки западинам, які підкреслюють тіні, що залягають. Макіяж використовується для маскування темних кіл або висвітлення цієї ділянки на обличчі. Кінцева мета - виділити очі, особливо, якщо ви також наносите на них декоративну косметику (брови, повіки, вії).

Що ви можете порадити для маскування темних кіл під очима?

Як правило, коригувальний тональний крем містить достатню кількість пігментів, щоб повністю замаскувати темні кола під очима.

Я обираю тон, що є світлішим за шкіру обличчя, щоб висвітлити цю ділянку, використовую консилер з жовтим відтінком. Він нейтралізує колір пігменту жовтуватої або синюватої шкіри. Для білої шкіри я обираю світло-бежевий коректор під очі. Важливо пам'ятати, що шкіра навколо очей дуже ніжна і тонка. Тому слід обирати консилер, що не обтяжує шкіру та не потребує довгого розтушовування. Такий засіб не лише делікатно замаскує синці під очима, але й зволожить шкіру, подарує їй здоровий, свіжий та сяючий вигляд.

Чи можна таким же чином коригувати інші недоліки шкіри?

Так, звичайно, щоб нейтралізувати синюватий колір шкіри, ми використовуємо додатковий колір - жовтий.

Консилер не обов'язково повинен бути тілесного кольору. Щоб правильно підібрати відтінок, важливо визначитися з відтінком недоліків, які ви плануєте замаскувати. Аби прибрати один колір, необхідно застосувати протилежний йому відтінок. Наприклад, нейтралізувати синюватий колір допоможе жовтий консилер.

Нейтралізувати - означає змусити синюватий  відтінок шкіри зникнути. Мета полягає в тому, щоб додати жовтий відтінок. Можна також використовувати цей прийом для маскування синців або вен на ногах, що виглядають неестетично. На жовтуватій шкірі консилер жовтого відтінку також допоможе нейтралізувати почервоніння, спричинене розацеа або ангіомою.

Як замаскувати круги під очима: способи використання консілера

Коректор під очі наносять м'яким спонжем, маленьким пензликом (якщо у вас жирна шкіра) або кінчиками пальців (для сухої шкіри) легкими поплескуючими рухами. Розтушовувати засіб краще, рухаючись у напрямку від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, вздовж верхньої області вилиць. Радимо наносити консилер НЕ півмісяцем, а у формі перевернутого трикутника. Це дозволить рівномірно розподілити засіб, не даючи великому шару косметики залишитися під очима. На завершення трохи припудріть зону навколо очей, щоб зафіксувати результат. Прозора пудра, нанесена верхнім шаром на консилер, зробить ваш погляд ще більш свіжим та сяючим.

Користуйтеся нашими простими порадами, щоб швидко та охайно замаскувати круги під очима та інші недостконалості на обличчі й тілі.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті