Детальніше про...

Макіяж для корекції дефектів шкіри

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Жінки схильні розглядати деякі проблеми шкіри як серйозний недолік зовнішності. Щоб приховати ці недосконалості, дерматологи пропонують рішення - комплексний макіяж для корекції дефектів шкіри.

????????

Зростаюча потреба в коригуючому тональному кремі з високою переносимістю

В будь-якому віці жінка може зустрітися з постійними або тимчасовими недосконалостями чутливої шкіри. Вони можуть бути різними - від темних кіл і маленьких післявугрових рубців до серйозніших естетичних проблем, наприклад, ангіоми або вітіліго. В цих випадках необхідно звернутися до дерматолога. Лікар призначить лікування та порекомендує ефективний коригуючий тональний засіб з високою переносимістю.

???????

Особливий випадок - наслідки естетичних процедур

В наш час, коли пластична хірургія стає все популярнішою, жінки частіше шукають безпечні та ефективні косметичні засоби. В залежності від типу процедури протягом кількох днів або тижнів потрібно використовувати ефективні засоби, які дозволяють приховати почервоніння після лазерних процедур або ін'єкцій проти зморшок. Маскуючий макіяж залишається одним з найкращих варіантів. Він не тільки приховує недоліки, але також добре переноситься надчутливою шкірою та не знижує ефективності косметичних засобів, що використовуються після процедури.

Context

Прості поради, що дозволяють знову набути впевненості

Відсоткова частка пігментів у коригуючому тональному кремі є значно вищою за звичайні тональні креми. Вона, як правило, становить 25-30%. Забезпечуючи надійніше покриття, коригуючі тональні креми дозволяють ефективно приховати недоліки шкіри протягом тривалого часу. Дійсно, різні відтінки дозволяють приховувати різні недоліки: жовтий нейтралізує синяву (темні круги тощо), а зелений приховує почервоніння. І все це без ефекту маски: в таких тональних кремах містяться спеціальні очищені пігменти. Текстура рідкого та компактного крему залишається легкою, ніжною й тонкою. Вона дозволяє шкірі дихати, легко розтушовується, маскує недоліки та дарує шкірі комфорт.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті