Розповіді

“Коригуючий макіяж дозволяє мені почуватися краще, навіть враховуючи проблеми зі шкірою”

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Певні реакції шкіри, особливо, коли вони яскраво виражені, можуть турбувати жінку. Коригуючий макіяж, зокрема, коригуючий тональний крем, - це одне з найкращих рішень для маскування видимих проявів чутливості шкіри. Як, наприклад, у випадку Євгенії.

????????

Євгенія, опишіть свою шкіру.

На жаль, ще в підлітковому віці моя шкіра була надзвичайно чутливою. Якщо говорити про той час, то я довго страждала від вугрів, а лікування було складним. До цього часу в мене є сліди, серед котрих - три або чотири шрами.

Симптоми

Якою зараз є ваша шкіра?

З віком чутливість шкіри тільки посилилася та з'явилися інші проблеми, наприклад, помітне постійне почервоніння. Спочатку я думала, що моя шкіра реагує на холод і вологість повітря, але виявилося, що це - розацеа. Це вкрай непривабливо: обличчя посмужене тонкими червоними лініями вздовж щік і крил носа.

???????

Як вам вдалося з цим упоратися?

Моя подруга, прихильниця пілінгу та інших косметичних процедур, порадила коригувальний макіяж, щоб замаскувати недоліки моєї шкіри. Через почервоніння я дійсно комплексувала під час зустрічі з новими людьми. Спочатку мене вразила надзвичайно легка текстура, а потім результат. Недоліки стали непомітними - як незначні, що швидко минають, так і шрами. Зараз шкіра виглядає природно, макіяж не здається надмірним, а в мене свіжий, рівний та матовий колір обличчя. Тепер я ніколи не виходжу з дому без коригуючого тонального крему!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті