0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Зрозумійте фактори захисту UVB-UVA

Вибір правильного сонцезахисного крему може стати справжньою дилемою. З усіма цими назвами та абревіатурами (SPF, PPD) не завжди легко знайти те, що вам дійсно потрібно. Тож що ви повинні знати, аби отримати найкращий захист?

Попрощайтеся із сонячними опіками

Щоб захистити шкіру від сонячних опіків, вам потрібно вибрати правильний SPF (фактор захисту від сонця). Він вказаний на всіх сонцезахисних кремах. Існує чотири рівні захисту: низький (від 6 до 10), середній (від 15 до 25), високий (від 30 до 50) та дуже високий (50+).

Від фототипу вашої шкіри залежить те, наскільки швидко вона реагує на вплив сонця.

Коли одні засмагають без будь-яких проблем, інші потребують дуже високого фактора захисту від ультрафіолету. Користуйтеся правильним сонцезахисним кремом та не забувайте повторювати процедуру кожні дві години.

Корисно знати: який мій фототип?

Класифікація за фототипом допомагає зрозуміти, як ваша шкіра реагує на сонце. Існує 6 фототипів:

  • Фототип I: шкіра молочного кольору (найчастіше зустрічається у рудоволосих), багато ластовиння, ніколи не засмагає, страждає від сонячних опіків.
  • Фототип II: світла шкіра, багато ластовиння, можлива легка засмага, страждає від сонячних опіків
  • Фототип III: шкіра - від світлої до смаглявої, іноді є сонячні опіки, завжди засмагає (середня засмага), є ластовиння.
  • Фототип IV: смаглява шкіра, без ластовиння, ніколи не згорає, завжди добре засмагає (темна засмага).
  • Фототип V: темна шкіра, без ластовиння, ніколи не згорає, завжди засмагає (дуже темна засмага).
  • Фототип VI: чорна шкіра, без ластовиння, ніколи не згорає.

Зупиніть передчасне старіння

Існують різні рівні захисту від UVA-променів, відомі як PPD (Persistent Pigment Darkening). Засоби з високим рівнем PPD забезпечують найкращий захист від пошкоджень, завданих променями UVA, що є відповідальними за сонячну алергію, передчасне старіння шкіри, появу пігментації акне та раку шкіри.

Засіб з оптимальним співвідношенням SPF / PPD забезпечує найкращий захист від ультрафіолету. Гама Anthelios - це ефективний захист від UVA та UVB-променів завдяки коефіцієнту SPF / PPD, який є удвічі вищим, ніж рекомендований Європейською Комісією. Anthelios доступний у SPF 30 (високий захист) та SPF 50+ (дуже високий захист).

Що таке ультрафіолетовий рівень захисту?

3 кроки для профілактики раку шкіри!