0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Захищайте чутливі зони ефективно

Контур очей, вуха, губи... Деякі частини нашого тіла чутливіші до впливу сонця, ніж інші.  Це також стосується ділянок, які страждають від екземи або інших дерматологічних захворювань, наприклад, від герпесу.

Стік для захисту найчутливіших ділянок шкіри

Контур очей, ніс, а також родимки та шрами є найбільш чутливими ділянками на тілі. Якщо вони піддаються надмірному впливу UVB та UVA-променів, то одразу пошкоджуються. Для захисту найчутливіших зон потрібно використовувати засіб з високим SPF. Саме тому Laboratoire Dermatologique La Roche-Posay розробила стік для чутливих ділянок шкіри Anthelios SPF 50+.

М'яка шкіра губ

Від природи шкіра губ дуже ніжна, без рогового шару та сальних залоз, тому вона потребує додаткового захисту. Кожен день шкіра на губах піддається впливу зовнішніх чинників (ультрафіолетові промені, вітер тощо), внаслідок чого стає тоншою та подразнюється. Для боротьби із сухістю та стягнутістю Laboratoire Dermatologique La Roche-Posay створила Anthelios стік для губ SPF 50+ без віддушок та парабенів, який захищає та живить шкіру губ. Завдяки дуже високому SPF стік ефективно захищає губи від UVB та UVA променів.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\SkinChecker3\images-dyn\v_protect_effectively_pack2.jpg
Дізнайтеся більше про
Cтік для губ SPF 50+

Розплющте очі

Шкіра - не єдиний орган, що реагує на ультрафіолетові промені. Очі та повіки - надзвичайно делікатні зони. Для запобігання пошкодження сітківки носіть сонцезахисні окуляри, які відповідають стандартам CE. Є чотири категорії скла, та лише категорії 3 і 4 підходять для захисту від сильного сонячного світла, наприклад, на пляжі або в горах.

Чутлива шкіра потребує особливого догляду

Шкіра, схильна до атопії, сильніше реагує на фактори навколишнього середовища, такі як холод, тепло, ультрафіолетові промені та забруднення.  Шкіра такого типу дуже тендітна та надзвичайно чутлива до короткотермінових і довготермінових ризиків.


Застосування правильного сонцезахисного крему допоможе запобігти дискомфорту.
Піонер захисту від сонця, Laboratoire Dermatologique La Roche-Posay створює засоби для догляду за шкірою, збагачені термальною водою з антиоксидантними та заспокійливими властивостями. Продукти доступні в різних текстурах для кожного типу шкіри, навіть для дуже чутливої. ANTHELIOS XL ультралегкий флюїд 50+ ідеально підходить для кожного типу шкіри, забезпечуючи дуже високий захист від довгих UVA-променів. Завдяки новій надлегкій текстурі він не залишає жирних та білих плям на шкірі.

Як захистити шкіру від сонця?

3 кроки для профілактики раку шкіри!