шкіра вашої дитини

Шкіра вашого малюка
Відповіді на найпоширеніші питання

Захист шкіри немовляти від сонця: нехай це стане звичкою

Всупереч загальноприйнятій думці, шкіра дитини не дуже відрізняється від шкіри дорослого. Вона має ту ж структуру, але поки що не досягла зрілості і через це має інші функції та характеристики. Шкіра немовлят більше схильна до впливу зовнішніх агресивних факторів, зокрема УФ-променів. Щоб ваша дитина отримала дуже високий захист без будь-яких компромісів, лабораторії La Roche-Posey розробили засіб спеціально для ніжної шкіри немовлят, що так або інакше піддається впливу ультрафіолета.  ANTHELIOS Дермо-педіатрікс.

Шкіра, що набільш чутлива до сонця та ультрафіолету

У немовлят незріла імунна система у поеднанні з низькою ефективністю природного захисту шкіри робить епідерміс дуже чутливим до ультрафіолетового випромінювання. UVA та UVB-промені, що діють протягом всього року, можуть проникати до дитячих колясок, під дашки та парасольки: це називається непрямим впливом. Ось чому так важливо застосовувати крем від сонця для немовлят.

Непрямий вплив: дуже високий ступінь захисту від сонця все-одно необхідний.

Дуже високий захист без шкоди для шкіри

Серія ANTHEL створена із застосуванням технологічних інновацій та та забезпечує дуже високий ступінь захисту шкіри дорослих і малюків. Щоб вберегти від небезпеки непрямого впливу, було розроблено засоби спеціально для дітей віком від шести місяців.

Нове  Молочко для немовлят SPF 50+ властивості:

  • ефективний захист від UVA та UVB-променів
  • Оптимальна переносимість, завдяки простій формулі з правильно дібраними дозами інгредієнтів, безпечних для організму
  • Огортаюча текстура, збагачена маслом Каріте, зволожує, заспокоює шкіру, посилює її захисний бар'єр

Чотири золотих правила тривалого захисту дітей від сонця

Коли мова йде про захист від сонця, дерматологи та педіатри єдині. Дотримуйтесь їх порад:

  • 1Дітям до трьох років варто уникати прямого впливу сонця (навіть у затінку).
  • 2Не виходьте на вулицю, коли сонце світить найсильніше: з 12:00 до 16:00
  • 3Надайте перевагу темним кольорам одягу (футболці, шортам), носіть сонцезахисні окуляри та головний убір (навіть у затінку).
  • 4Наносьте дитячий сонцезахисний засіб з високим фактором захисту від UVA та UVB-променів перед кожним виходом на вулицю та повторюйте процедуру, як мінімум, кожні дві години.