Розповіді

"Я не повторила тих же помилок під час другої вагітності"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_testimonies_default.jpg

Коли Марина була вагітною в перший раз, на її обличчі з'явилися пігментні плями або «маска вагітності». Коли вона була вагітною вдруге, вона захищала себе від сонця та змогла уникнути появи пігментних плям. Ось її розповідь.

????????

Марина, чому у Вас з'явилася «маска вагітності»?

Оскільки я маю світле волосся та очі, я ніколи не думала, що вона може з'явитися. Але я помилялася та зрозуміла це, коли поїхала до Іспанії на четвертому місяці вагітності.

Симптоми

Коли саме з'явилася «маска вагітності»?

Вранці я прокинулася та побачила коричневу смугу над верхньою губою, як від кави. Але я ж користувалася сонцезахисним кремом! Потім у мене на обличчі з'явилася велика «маска вагітності»! Вона не зникала протягом усієї вагітності й навіть кілька місяців після народження дитини. Минулого року я завагітніла вдруге. І на цей раз дотримувалася всіх рекомендацій лікаря!

???????

Яких саме?

Я звернулася до дерматолога. Вона сказала, що «маска вагітності» виникає через гормональні зміни, і що я повинна бути особливо обережною на початку вагітності. Вона наполегливо порекомендувала уникати сонця й носити капелюха, користуватися кремом з SPF 50 та надягати темні окуляри - тобто використовувати будь-який можливий захист. Я дотримувалася цих порад, і «маска вагітності» в мене не з'являлася.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті