Розповіді

«Я більше не економлю на сонцезахисних засобах!» Олена, 19 років, студентка.

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_article_default.jpg

Світла шкіра Олени особливо схильна до появи сонячних опіків. Щоб дізнатися, як уникнути цього і навчитися краще захищати шкіру, вона звернулася до дерматолога. З того часу Олена може приймати сонячні ванни без шкоди для шкіри. Ось її розповідь.

????????

Олена, коли у вас з'явилися сонячні опіки?

Минулого літа на канікулах я відпочивала на морі. Мені хотілося засмагнути, тому я дуже багато перебувала на сонці і була не надто обережною. Я навіть користувалася олією для засмаги та валялася на сонці протягом всього дня ... А в результаті отримала дуже сильний та хворобливий сонячний опік!

Симптоми

Що ви відчували?

Шкіру пекло, вона навіть почала лущитися. Кожної ночі я стала наносити відновлювальні креми й одягала футболку, навіть коли плавала. Почервоніння зменшилася лише через кілька днів. Я пообіцяла собі, що наступного літа не повторю колишніх помилок. Тому перед канікулами я записалася на прийом до дерматолога.

???????

Що він вам порадив?

Він порадив користуватися кремом з SPF 50 та уникати сонця з 12:00 до 16:00. А ще дав багато інших порад! Завдяки цим маленьким хитрощам я змогла засмагнути, а не обгоріти! Тепер я не економлю на сонцезахисних засобах і вважаю за потрібне одягати  пляжний капелюх!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті