Моя чутлива шкіра

Захист від сонця якого потребує ваша чутлива шкіра

Для більшості людей сонце - це універсальний символ позитиву, найприродніший спосіб підняти настрій. І все-таки, 365 днів у році, як влітку, так і взимку, сонячне світло - ворог чутливої шкіри.

При ранковій поїздці на роботу або під час швидкої обідньої перерви - навіть через хмари - УФ-промені потраплять у вашу шкіру. Це викликає ряд подій:

  • Сонячне проміння нагріває шкіру миттєво, що може викликати подразнення  почервоніння і дискомфорт.
  • UVA і UVB промені викликають окислювальний стрес, що призводить до мікро-запалення. Це може привести до розширення кровоносних судин і нервових закінчень, про що сигналізують больові сигнали.
  • Сонце висушує поверхневі шари вашої шкіри, ушкоджуючи її захисну плівку і залишаючи її під впливом зовнішніх агресорів.
  • UV також виступає в якості прооксидантної команди з частинками забруднення, подальшого погіршення окисного стресу і роздратування всередині вашої шкіри.
  • У довгостроковій перспективі, довгопроменеві UVA, які обов'язково присутні незалежно від погодних умов, загострюють чутливість шкіри, а також сприяють сіруватості кольору обличчя.

Ключовий момент? Захист від сонця має бути не тільки на пляжі

Щоденна дія сонця є найбільшим фактором стресу для чутливої шкіри і вона впливатиме на  комфорт вашої шкіри,  а також змінюватиме однорідність її кольору.

Оберіть свій фільтр: як вибрати сонцезахисний крем для чутливої шкіри?

По-перше, переконайтесь, що сонцезахисний крем для обличчя має легку у нанесенні текстуру, щоб уникнути надмірного втирання. Далі перевірте, чи містить крем від сонця високий рівень захисту, фільтр UVA-UVB з SPF 30-50 широкого спектру дії, плюс захист від UVA. До складу багатьох сонцезахисних кремів входять високі подразники, такі як пара-амінобензійна кислота або оксибензон, тому переконайтеся, що ваш продукт був протестований на чутливій і алергічній до сонця шкірі. Найбільш інноваційні формули на ринку також інтегрували антиоксиданти, такі як байкалін і текстури, які  борються з факторами з забрудненого  навколишнього середовища.

Не бажаєте щодня використовувати сонцезахисний крем для обличчя?  Тональні засоби призначені для чутливої шкіри, також пропонують гарну альтернативу. Багато засобів включили до складу  достатній рівень SPF і його пігменти утворюють природну захисну вуаль від сонця.