0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Захистіть себе кожного дня

У будь-який час року, навіть в місті, необхідно користуватися сонцезахисними засобами, щоб зберегти здоров'я і красу своєї шкіри. Але при цьому потрібно правильно обрати відповідний сонцезахисний фактор...

УФ-промені: небезпека цілий рік

Думка, що захищати шкіру від сонця необхідно лише на морському узбережжі чи в горах, є хибною. Насправді, шкіра потребує захисту від UVA та UVB-променів протягом усього року, де б ви не були. UVA та UVB-промені впливають на шкіру по-різному:

  • UVB-промені проникають у верхні шари епідермісу та є основною причиною появи засмаги та сонячних опіків, а також раку шкіри
  • UVA-промені частково або взагалі не поглинаються хмарами та склом. Вони проникають набагато глибше в шкіру і можуть дістатися дерми. Це, передусім, стосується довгих UVA-променів. Активні протягом усього року, навіть у похмуру погоду, вони проникають в дерму і завдають шкірі незворотного пошкодження.

Високий чи помірний: який рівень впливу сонця на вашу шкіру?

Це залежить від типу УФ-променів, тривалості перебування на сонці та фототипу шкіри:

  • екстремальний або тривалий вплив УФ-променів також називається "зенітальним", оскільки він виникає під час зенітального положення сонця. Такому впливу, як правило, піддаються на морських або гірськолижних курортах. Інші активності (пікнік або заняття спортом на свіжому повітрі, пішохідна прогулянка тощо) також можуть сприяти сонячному опіку.
  • щоденний вплив відповідає часу, який ми проводимо на вулиці, а також у приміщенні біля вікна.

Чи варто завжди користуватися сонцезахисним кремом?

Рішення для щоденного захисту

Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay пропонує гаму Anthelios для щоденного захисту від UVA та UVB-променів. Широкий вибір текстур для кожного типу шкіри допоможе вам знайти той засіб, який підходить вам якнайкраще.

Aquagel SPF-30 з ультралегкою текстурою - це:

  • Високий захист від UVA-променів, зокрема, від довгих UVA променів. Шкіра захищена протягом усього року.
  • Ніжна, зволожуюча та освіжаюча гелева текстура, яка ідеально підходить для щоденного використання.
  • Не залишає жирних та видимих слідів на шкірі.

Цілорічний захист від сонця знижує ризик появи негативних наслідків, зокрема, передчасного старіння, гіперпігментації (пігментні плями, маска вагітності тощо) та раку шкіри.

3 кроки для профілактики раку шкіри!