Детальніше про...

Загоєння татуювання

LRP_Cicaplast_TattooProcess D.jpg

За статистикою – кожен четвертий має татуювання. Можливо ви вже в їх числі? Чи тільки мрієте про зображення на власному тілі? Якщо ви вже запланували зробити тату – поставтесь серйозно не лише до вибору майстра й ескізу, але й до процесу загоєння.Адже тату, подібно рані на шкірі, потребує ретельного та своєчасного догляду. Якщо цього не забезпечити, з’являється високий ризик ускладнень інфекціями та утворенням рубців.

Звісно, після нанесення тату вам вже не терпиться похизуватись новеньким зображенням, яке ви так довго підбирали, продумували кожну деталь, яка б виражала вас чи ваші почуття. Вже уявляєте, які зацікавлені, а може й захоплені погляди супроводжують вас і, піддаючись такій солодкій патоці думок, відкриваєте своє тату для сторонніх поглядів, щоб кожен міг помітити красу, зроблену кілька днів тому.

Але, перериваючи таким чином хід правильного догляду, ви оголюєте ще не загоєну рану, внаслідок чого туди можуть потрапити небажані частинки. А це в свою чергу може призвести до запалення та інфекції, яка стає серйозною небезпекою для вашого здоров’я, а, крім того, з’являється ризик того, що тілесний живопис буде зіпсований шрамом, розмитими контурами та кольорами. І тоді замість захвату вашим татуюванням – отримуєте тільки співчуття.

Запорука красивого татуювання - вдале загоєння

Дізнайся поради дерматологів як це зробити

  • Більшість татуювань робиться спеціальним електричним пістолетом. Спочатку майстер малює обрис татуювання на шкірі. Потім він дуже швидко робить проколи в шкірі з голкою, через яку витікає фарба, що надходить у другий шар шкіри – дерму. Якщо фарба залишається лише у верхньому шарі, татуювання буде зникати, якщо глибше – татуювання значною мірою залишається там назавжди. Процедура татуювання займає багато часу, вона може супроводжуватись болем, подразненням і кровоточивістю.
  • Звертайте увагу на якість та походження матеріалів для тату навіть у разі, якщо воно тимчасове. Лікарі-дерматологи не рекомендують проводити татуювання хною, що зроблена з листя рослин, яке може містити небезпечні хімікати. Дані речовини можуть викликати свербіж шкіри, утворення міхурів або навіть шрамів.
  • У відновленні стану шкіри після таких процедур добре зарекомендував себе бальзам СICAPLAST Baume B5, який містить 5% Пантенолу, масло Каріте, Комплекс Мідь – Цинк – Марганець. Завдяки протизапальним і антибактеріальним властивостям такого складу, а також насиченій живильній текстурі, бальзам пришвидшує відновлення шкіри після таких процедур. Що набагато спростить процес догляду
Тож швидкого вам загоєння. Нехай татуювання радує вас та довго дарує естетичну насолоду.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби