Моя чутлива шкіра

Загасіть полум'я почервоніння шкіри!


Ніщо так не підкреслює сяючий стан жінки, як рум'яна - природні чи нанесені за допомогою кометики. Але коли рум'яна перетворюються на "спалахи почервонінь"або стають постійними, це  може зімнити  вигляд на схивольовований, збентежений або навіть присоромлений.
У жінок з чутливою шкірою їхнє обличчя більше не відповідає їх внутрішній холоднокровності. Їх шкіра червоніє у відповідь на численні внутрішні та зовнішні подразники. Зовсім не дивно, що почервоніння шкіри обличчя це одна з головних турбот серед жінок з чутливою шкірою.

Більше того, почервоніння шкіри має тенденцію до погіршення з віком. Під впливом сонця та інших обтяжуючих чинників, воно поступово зменшує однорідність кольору обличчя і його красу. Аби знову повернути контроль , вкрай важливо зрозуміти внутрішні процеси  почервоніння чутливої шкіри і застосовувати найбільш кваліфікований щоденний догляд.

Чому чутлива шкіра червоніє?

Чутлива шкіра має особливо тонкий бар'єр на своїй поверхні, залишаючи його беззахисним перед подразниками і факторами зовнішнього середовища. Коли він ідентифікує подію або речовину як напад, попереджувальні сигнали  звільнюються  в формі медіаторів запалення (цитокінів, гістаміну...). Вони створюють ланцюгову реакцію, що призводить до вазодилатації або припухлості мережі кровоносних судин в шкірі.

Результат? Видиме почервоніння і  жар на поверхні шкіри, що супроводжується відчуттям свербіння та поколювання.

Які існують внутрішні і зовнішні  причини для почервоніння шкіри?

Багато жінок з чутливою шкірою знають свої власні унікальні провокуючі фактори та причини появи почервонінь. Внутрішні чинники включають в себе гормональні зміни (вагітність, клімакс), а також стрес і емоції. Зовнішні фактори включають зміни температури або вологості, а також не спеціальні  косметичні засоби (що містять у складі поверхнево-активні речовини, ароматизатори, алкоголь...).

Найбільш важливою довгостроковою причиною почервоніння є не що інше, як сонце: цілий рік УФ-опромінення поступово загострює почервоніння, яке може стати постійним. Тому щоденний захист є обов'язковим для шкіри, схильної до почервоніння. Переконайтеся, що ваш фільтр охоплює такі види випромінення як  UVB, UVA і довгопроміневі -UVA, який присутні навіть у зимовий період.

Від почервоніння до куперозу - питання ступеня

Випадкове почервоніння шкіри обличчя, це, звісно, нормально. Але коли вони змінюються  на постійні разом з маленькими розширеними кровоносними судинами, іноді поряд з невеликими плямами, то ймовірно що ваш діагноз - купероз. Це загальний стан охоплює близько 10% населення, особливо жінок зі світлою шкірою і світлими очима. Що стосується лікування куперозу, існує цілий ряд доступних стратегій, починаючи від спеціальних кремів до судинних лазерів або інтенсивного імпульсного світла (IPL). Жорстких правил щодо того, коли починати лікування куперозу немає, але якщо він вас турбує, не забудьте проконсультуватися з лікарем або дерматологом.

Які найбільш ефективні засоби по догляду за чутливою шкірою, схильною до почервоніння?

Як і будь-яка чутлива шкіра, шкіра, схильна до почервоніння потребує особливого  експетрного догляду. Найкращі очищуючі засоби для чутливої шкіри - це ніжне молочко і міцелярна вода, так як вони не порушують  її вразливий бар'єр.Термальна вода чудовий засіб для заспокожєння та охолодження очищеної шкіри, після якої наступним кроком є використання захисного зволожуючого крему та  крему з сонячної серії  з високим рівнем захисту.

Який макіяж найкраще підходить для чутливої шкіри, схильної до почервоніння?

Оскільки гаслом чутливої шкіри є "менше означає більше", то краще  мінімізувати кількість використовуваних продуктів. Ось чому ВВ і СС креми є головними союзниками чутливої шкіри, схильної до почервоніння: вони поєднують в одній формулі кілька функцій, що знижує ймовірність роздратування; крім того, вони мають легку в нанесенні текстуру, яка мінімізує тертя.