Моя чутлива шкіра

Життя з чутливою шкірою: справжній вплив на якість життя

З моменту народження, кожну секунду кожного дня, ваша шкіра оточує вас захисним бар'єром. Вона захищає вас від ударів, поштовхів і незліченної кількості шкідливих речовин в навколишньому середовищі. Проте, ми схильні сприймати величезну роль, яку відіграє шкіра у нашому житті як  належне.

Проте, для якомога більшої кількості людей питання повязані зі шкірою стають проблемними. Їх шкіра стає чутливою і більше не може мовчки терпіти стрес та напругу повсякденного життя. Вона починає протестувати, висловлюючи своє невдоволення у вигляді таких симптомів, як почервоніння, поколювання, печіння ... У найважчих випадках, жінки з чутливою шкірою відчувають, що вони повинні відмовитися від ситуацій «підвищеного ризику», що також означає, що вони можуть забути про спокійне і безтурботне життя.

Дерматологічний бренд-експерт La Roche-Posay ділиться інсайтами cправжнього впливу чутливої шкіри на життя жінок і дає поради щодо того, як повернути собі контроль над шкірою.

Ваша щоденна ранкова рутина по догляду за чутливою шкірою може впливати на весь день

Перше, що кортить зробити вранці, коли ви ще напівсонна, це прослизнути в довгий, гарячий душ. Проте, для багатьох жінок, тривалий вплив гарячої води залишає на шкірі відчуття жорсткості, що виявляється в помітному почервонінні. Палаючі щоки навряд чи сприяють впевненості в собі і можуть позбавити жінок відчуття захищеності. Такий душ зовсім вам не на користь, якщо у вас зранку запланована велика презентація або співбесіда!

Наука про досвід жінок з чутливою шкірою: Це класичний сценарій. Гаряча вода вашого ранкового душу викликає вивільнення гістаміну в шкірі, ланцюгову реакцію роздратування. Важливо, щоб ваш ранковий душ був теплим і коротким. Лужні мила оголюють захисний бар'єр шкіри - замість них використовуйте міцелярну воду і очищуюче молочко.

Неправильний макіяж може поставити хрест на вашому соціальному житті

Хоча багато жінок отримують задовлення від нанесення макіяжу і сприймають його як спосіб самовираження, для жінок з чутливою шкірою цілий день з макіяжем - може бути нестерпним!  Шкіра може пекти, свербіти і поколювати після нанесення засобу, часто роблячи шкіру нерівномірною і плямистою - повна протилежність до поставленої макіяжем мети! Втративши віру в макіяж, ці жінки відчувають себе зобов'язаними відвідувати важливі події  без макіяжу - або просто відмовитися від нього взагалі.


Наука про досвід жінок з чутливою шкірою: Багато жінок з чутливою шкірою витрачають час і гроші, у відчайдушних спробах визначення єдиного компоненту, який псує їхні стосунки з макіяжем, посилаючись на алергію. Коли випробування виявляються негативними, вони, зі зрозумілих причин, відчувають розчарування і смуток. Правда, чутливу шкіру важче визначити, ніж алергію, і кожна жінка повинна знайти свої власні провокуючі чинники.
Одна стратегія полягає в тому, щоб уважно переглядати етикетки засобів: хороші продукти тестуються на чутливій і алергічній шкірі, вони містять мінімалістичний склад, без аромату, алкоголю і відомих алергенів, таких як нікель. Озброївшись засобами спеціалізованих брендів, чутлива шкіра обличчя може відновити свою красу в той час, коли ви весело експериментуватимете з найостаннішими трендами!

Чутлива шкіра може позбавляти жінок краси під час сну

Один із найсумніших (і найбільш дивних) способів, у який чутлива шкіра обличчя може псувати якість життя жінки - це порушення сну. Все більше жінок скаржаться на пробудження від дратівливого поколювання, відчуття пощипування на обличчі - найбільш жорстке пробудження і страшний початок дня!

Наука про досвід жінок з чутливою шкірою: Симптоми чутливої шкіри часто доходять до піку саме вранці, навіть у тих, хто прокидається занадто рано. У чому причина? У ранні ранкові години спостерігається сплеск про-коростяного медіатора гістаміну, який може викликати симптоми чутливої шкіри. Найбільш передові засоби нічного догляду тримають ці відчуття під контролем, щоб допомогти жінкам прокидатися з відчуттям спокою і оновлення.