0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Діти у віці до трьох не повинні піддаватися прямому впливу сонця

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\saveyourskin\v_article_30940.jpg

У дитинстві шкіра найбільш сприйнятлива до впливу ультрафіолетових променів. Сонячний капітал втрачається дуже швидко. Дітям варто уникати прямого сонця. Поради дерматолога, як мінімізувати ризики.

Батьки приділяють достатньо уваги питанню небезпеки УФ-променів?

Сьогодні проблема широко висвітлюється в СМІ, а рівень обізнаності щодо небезпечного впливу сонця поступово зростає.

Та попри це, наприкінці літа я часто помічаю сонячні опіки на обличчях та плечах дітей. Вони виникають не лише через тривале перебування на пляжі, а й під час спортивних занять (велосипед, теніс), тобто в тих ситуаціях, коли батьки приділяють захисту своїх дітей менше уваги.

Які поради ви даєте батькам щодо захисту шкіри від сонця?

Я пояснюю їм, що дитяча шкіра надзвичайно вразлива до впливу сонця.

Чим світліша шкіра, тим більша небезпека. Тому захист має бути  високим як у сонячні, так і в похмурі дні. Особливо небезпечний час, коли сонце стоїть високо в небі. Варто пам'ятати, що наслідки впливу ультрафіолету в ранньому віці ваші діти відчують, щойно подорослішають.

Які поради ви можете їм дати?

Діти до 3 років не повинні перебувати під прямими сонячними променями.

Я рекомендую сонцезахисні окуляри, капелюх з широкими полями, футболку та засіб з високим рівнем захисту. Продукт має бути ефективним проти UVB та UVA-променів, застосовуватися у достатній кількості й використовуватись повторно кожні 2 години. У спекотну погоду якомога частіше давайте дітям воду. І уникайте сонця з 11:00 до 16:00 години.

3 кроки для профілактики раку шкіри!