0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Дізнайтеся про руйнівну дію сонця

Те, яким чином сонце впливає на організм, залежить від різних чинників, зокрема, від віку, чутливості шкіри, типу навколишнього середовища та умов, у яких перебуває людина. Надмірний вплив сонячних променів може мати короткочасні й довготривалі наслідки - від сонячних опіків до раку шкіри.

Постійний дискомфорт

Перебування на вулиці може бути досить приємним. Але дискомфорт після сонячних ванн здатен призвести до серйозних проблем.

  • Сонячний опік або еритема - найчастіша ознака надмірного впливу UVB-променів.
  • Деякі дерматологічні захворювання, такі, як атопія та розацеа, роблять шкіру дуже чутливою до впливу зовнішніх чинників, зокрема, до сонця.
  • Вважається, що сонце допомагає боротися з акне. Проте ефект недовготривалий: з часом ультрафіолетові промені потовщують верхній шар епідермісу, що призводить до ще більших проблем зі шкірою.
  • Фотодерматоз виникає через вплив сонячного світла на дуже чутливу до ультрафіолетових променів шкіру. Як результат: поява алергії на сонце або червоних цяток в області грудної клітки, на плечах, руках та ногах.

Які наслідки впливу сонця на незахищену шкіру?

Захист починається з дитинства

Сонце має серйозний вплив на людину, починаючи з раннього дитинства. Шкіра малюка тонша, ніж у дорослого, і не здатна протистояти впливу УФ-променів. А тому її захисту слід приділити особливу увагу.

Кожна людина народжується з певним рівнем стійкості до сонця, який допомагає захистити шкіру від негативного впливу УФ-променів. Коли опір послаблюється, тіло вже не може самостійно боротися з пошкодженнями. Чим раніше дитина почне піддаватися впливу сонця, тим швидше виснажаться її захисні резерви. Тому використання ефективного сонцезахисного засобу змалечку є обов'язковим.

Дізнайтеся про найефективніший захист

Laboratoire Dermatologique La Roche-Posay розробила навчальний посібник, який допоможе усім охочим виконувати правильну профілактику раку шкіри. На сайті Myskincheck.org ви можете пройти самообстеження для якнайшвидшого виявлення підозрілих родимок. Якщо ви помітили будь-які зміни, пов'язані зі шкірою, або маєте певні сумніви щодо свого здоров'я, негайно зверніться до дерматолога. Проте пам'ятайте: Myskincheck.org - це не альтернатива зверненню до медустанови. Лише лікар здатен встановити діагноз та почати лікування.

3 кроки для профілактики раку шкіри!