0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Дорослі та діти: чи ми всі рівні під сонцем?

Шкіра дітей чутливіша за нашу, тому малюки особливо вразливі до впливу УФ-променів. Який найкращий спосіб їх захистити?

Anthelios Dermo-Pediatrics: розроблено для дітей

Гама сонцезахисних продуктів для чутливої шкіри дітей у 5 різних форматах, зокрема, у кишеньковому форматі на 40 мл, який зручно брати з собою. Усі засоби із серії мають водостійку формулу, без віддушок і парабенів. Протестовано під дерматологічним контролем. Завдяки легкій текстурі креми легко наносяться та забезпечують високий рівень захисту, без компромісів.

Профілактика починається з раннього віку

Розкажіть своїм дітям про вплив сонця на шкіру та про те, як захищати себе від УФ-променів. У цьому вам допоможуть наші "Пригоди Геліоса та Гелії на пляжі" з 4 золотими правилами захисту від сонця.

Як правильно захищати шкіру від сонця: основні секрети

Дуже важливо розповісти юному поколінню про небезпеку УФ-променів. Наприклад, ви можете навчити їх:

  • уникати прогулянок опівдні
    У період між 12 та 16 годинами UV-промені найнебезпечніші. Покажіть дітям, як визначати час за своєю тінню. Наприклад, якщо тінь дуже маленька, варто повернутися додому.
  • вживати заходи безпеки за будь-якої ситуації
    Отримати сонячний опік можна не лише на пляжі, а й у парку та під час активних ігор на свіжому повітрі. Тому, де б діти не перебували, вони мають бути захищені від сонця.
  • користуватися сонцезахисними засобами знову і знову
    Високий SPF-фактор не може забезпечити необмежений захист. Щоб вберегти шкіру від опіку, використовуйте сонцезахисний крем кожні 2 години та після купання.

Одяг: найкращий захист

Третина дітей проводить літній відпочинок у купальному костюмі 15 годин на тиждень. Це занадто багато! Головний убір, сонячні окуляри та темний одяг - найкращий захист від УФ-променів.

3 кроки для профілактики раку шкіри!