Моя чутлива шкіра

Догляд за чутливою шкірою обличчя – як це можна зробити навіть в домашніх умовах

Жінки з чутливою шкірою навіть в найбільш звичайний день можуть зустрітися з прихованими ворогами. Зміни температури, кондиціонування повітря, жорстка вода... незліченна кількість провокуючих чинників, які можуть спричинити дискомфорт. Це немов атака на всіх фронтах: поколювання, печіння та свербіння.

Цілком зрозуміло, що ці жінки постійно знаходяться в пошуку рішень для заспокоєння і забезпечення нормального життя для їхньої шкіри. І вони готові спробувати будь-що! Інтернет-форуми пропонують домашні засоби, такі як мед, вівсяні пластівці, авокадо або навіть шоколадні маски. Хоч це і смачно, проте  продукти з вашої кухні  більш імовірно нашкодять, ніж вилікують. Насправді, всі ці продукти можуть містити потенційні алергени і подразнюючі  речовини, і ці свласноруч зроблені ліки  можуть спричинити сильне почервоніння шкіри.

Правда в тому, що експертний і спеціальний   догляд за чутливою шкірою обличчя є першим кроком у відновленні комфорту, але якщо ви будете робити кілька простих кроків у вашому повсякденному житті, ви також отримаєте хороший результат. Пройдіть наш тест і дізнайтеся, як зберегти вашу чутливу шкіру у її зоні комфорту.

1

Довгий гарячий душ допоможе заспокоїти мою чутливу шкіру. Правда чи неправда?

НЕПРАВДА

Дія гарячого чи холодного на чутливу шкіру стимулює вивільнення гістаміну, який може викликати ланцюгову реакцію подразнення. Звичайно, ви не можете змінити погоду, але обирайте короткий, спокійний душ або ванну.

2

Вплив сонця може підвищити чутливість шкіри. Правда чи неправда?

ПРАВДА

Любов до сонця несумісне з чутливістю шкіри обличчя. УФ-промені викликають окислювальний стрес і мікро-запалення у шкірі, тому переконайтеся, що захист від широкго спектру  UVA-UVB сонячних променів  є частиною вашої повсякденної ранкової рутини.

3

Келих вина допоможе і мені, і моїй шкірі розслабитись. Правда чи неправда?

НЕПРАВДА

Алкоголь розширює кровоносні судини у шкірі, посилюючи почервоніння. Він також зневоднює епідерміс, ще більш погіршуючи і так тонкий бар'єр чутливої шкіри і залишаючи його під впливом стресових факторів.

4

Те, що я їм не може вплинути на рівень подразнення шкіри. Правда чи неправда?

НЕПРАВДА

Такі речовини як капсаїцин, знайдені в гострих стравах, викликають подрззнення  рецепторів у шкірі, що іноді призводить до болю, поколювання і стягування, а також видимого почервоніння. Є моменти, коли що простіше, то краще...

5

Зменшення кількості випалених цигарок - це добре для моєї шкіри. Правда чи неправда?

ПРАВДА

Нікотин в тютюновому димі викликає спазм у дрібних кровоносних судинах у шкірі, перешкоджаючи їх мікроциркуляції і вологості. Шкіра курця, що страждає від сухості та окислювального стресу, є набагато більш вразливою до зовнішніх агресорів. Зменшення кількості тютюнового диму може допомогти позбавитись дискомфорту чутливої шкіри

6

Те, як я себе почуваю, не впливає на чутливість моєї шкіри. Правда чи неправда?

НЕПРАВДА

Стрес і інтенсивні емоції викликають розширення кровоносних судин у шкірі, провокуючи почервоніння та відчуття дискомфорту. Багато жінок використовують ментальні практики або аналогічні методи релаксації, щоб тримати їх чутливу шкіру у зоні Дзен.

Розпочніть з позитивного старту у відновленні контролю над вашою чутливою шкірою уже сьогодні. Формула успіху? Розумний вибір способу життя спільно з експертними дермокосметичними засобами  для відновлення комфорту шкіри. При правильному догляді жінки з чутливою шкірою обличчя можуть жити у повній мірі без жодних відчуттів щоденного дискомфорту.