0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Довгі UVA-промені: постійна і невидима небезпека

Протягом усього року ми, не усвідомлюючи цього, перебуваємо під впливом довгих UVA-променів (під "пасивним впливом"). Ці сонячні промені можуть проходити через хмари, скло і навіть епідерміс, досягаючи дерми.

Які наслідки впливу довгих UVA-променів?

Чим довші UVA-промені, тим глибше вони проникають у шкіру. Таке сонячне світло іноді викликає пошкодження, яке може бути незворотним:

  • Пігментація й такі проблеми, як маска вагітності, темні плями та сіруватий відтінок шкіри.
  • Алергія на сонце: довгі UVA-промені, як і будь-які інші УФ-промені, можуть призвести до почервоніння та зуду шкіри.
  • Фотостаріння або передчасне старіння: зниження еластичності шкіри, що сприяє появі зморшок.

Цифри:

95% UVA та 5% UVB-променів щоденно досягають Землі. Серед них - 75% складають довгі UVA-промені. Для оптимального захисту шкіри ваш крем повинен мати спеціальні позначки на упаковці та відповідати вимогам ЄС.

Під надійним захистом Anthelios XL

За останні 30 років Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay розробила широкий асортимент засобів, призначених для захисту різних типів чутливої шкіри, як дорослих, так і дітей. Гама Anthelios стійка до впливу UVB та UVA-променів та вдвічі ефективніша, ніж це необхідно за европейськими нормами. Тому новий ультралегкий флюїд 50+ забезпечує дуже високий рівень захисту від UVB та довгих UVA-променів, діючи навіть сильніше, ніж попередня формула. Усе це - у надлегкій текстурі, що не залишає слідів на шкірі.


La Roche-Posay рекомендують
25 000 дерматологів у всьому світі.

For 30 years, La Roche-Posay has worked with dermatologists the world over to improve the lives of people with sensitive skin

Гама, схвалена експертами

Представлена флюїдами, олійками, спреями, гелями, молочком та спреями, гама Anthelios пропонує вам широкий вибір текстур, які поєднують у собі комфорт та захист, без компромісів. Anthelios поважає потреби кожного типу шкіри, тому продукти з лінійки доступні в різних форматах та з різними рівнями захисту (високий SPF 30 або дуже високий SPF 50+). Діючи і проти UVA, і проти UVB-променів, засоби допомагають уникнути негативних наслідків впливу сонця, зокрема, опіків та фотостаріння.

3 кроки для профілактики раку шкіри!