Золоті правила

Гіалуронова кислота - заряд молодості і зволоження для шкіри

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter\Deploy\Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_RegleDor_default.jpg

Гіалуронова кислота один з найважливіших компонентів антивікових засобів. Вся справа в тому, що одна молекула гіалуронової кислоти здатна утримувати до 1000 молекул води. Завдяки цій унікальній властивості вона відмінно забезпечує шкіру вологою і повертає їй гладкість.

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота представляє собою полісахарид, який характеризується унікальною здатністю утримувати вологу. Ця речовина присутня в багатьох тканинах, в тому числі, і в шкірі. Крім зволоження, гіалуронова кислота впливає на пружність і щільність шкіри. Речовина бере участь у синтезі колагену і має могутню антиоксидантну дію - захищаючи клітини від негативного впливу вільних радикалів. У людському організмі міститься близько 15 грамів гіалуронової кислоти, і з роками ця кількість зменшується. При цьому на зменшення кількості речовини впливає не тільки вік, а й агресивні фактори навколишнього середовища. Так, під дією сонячного випромінювання гіалуронова кислота швидко руйнується.

Види гіалуронової кислоти

У сучасних косметичних засобах використовуються два види гіалуронової кислоти:
• Високомолекулярна,
• Низькомолекулярна. Високомолекулярна гіалуронова кислота характеризується великими молекулами, які через великі розміри не можуть проникнути в епідермальний шар. Цей тип зволожує тільки верхній шар шкіри, утворюючи на поверхні гідрофільну захисну плівку. Високомолекулярна кислота гіалуронова відмінно підходить для зневодненої шкіри, а також пошкодженої після пілінгів та інших естетичних процедур. Низькомолекулярна кислота завдяки невеликому розміру молекул проникає в глибокі шари шкіри, підвищуючи пружність шкіри і розправляючи зморшки. Сироватка Hyalu B5 містить відразу два види гіалуронової кислоти і є потужним засобом, що забезпечує різноспрямований вплив.

Переваги Hyalu B5

Сироватка Hyalu B5 має цілу низку унікальних переваг. Її регулярне використання дозволяє:
• Зволожити шкіру на всіх рівнях,
• Підвищити тонус,
• Розгладити неглибокі зморшки.
Крім того, використання сироватки з двома гіалуронововими кислотами дозволяє:
• Позбутися від сухості,
• Поліпшити текстуру,
• Знизити чутливість шкіри,
• Зменшити лущення,
• Надати шкірі сяйва.
Оскільки гіалуронова кислота є водорозчиннною речовиною, сироватка на її основі характеризується нежирною, легкою, гелеподібною текстурою, яка комфортна для всіх типів шкіри.

Особливості використання засобів з гіалуроновою кислотою

Сироватка Hyalu B5 може виступати як самостійний продукт для щоденного догляду, але в літній період високої сонячної активності важливо додатково використовувати сонцезахисні засоби з SPF 30+, так як ультрафіолетове випромінювання руйнує гіалуронову кислоту. Сироватка не має чітких вікових обмежень і може використовуватися в міру необхідності. Користуватися нею можна весь рік - як самостійно, так і під крем.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті