• Головна>
  • В La Roche-Posay клінічні дослідження лежать в основі процесу розробки

Доведена ефективність. Клінічно продемонстрована переносимість

В La Roche-Posay клінічні дослідження
лежать в основі процесу розробки

Щодня наші команди віддають усю свою енергію на створення професійних засобів для догляду, які покликані покращити життя людей з чутливою шкірою і гарантувати оптимальну безпечність при кожному нанесенні. Щоб дотримати такої обіцянки, ми вирішили застосувати надзвичайно сувору методику розробки. Після першої серії досліджень, проведених на здоровій шкірі, Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay отримала можливість проводити тести, спеціально розроблені для оцінки ефективності і переносимості наших продуктів на шкірі, яка схильна до атопії чи акне, а також на дуже сухій шкірі. Ці комплексні і масштабні дослідження стали основою для розробки наших продуктів і наших глибоких знань про особливості чутливої шкіри.

З моменту створення Дерматологічної лабораторії La Roche-Posay було проведено 520 клінічних досліджень за участю дерматологів і 45000 пацієнтів з усього світу. Ці суворі випробування проводяться відповідно до стандартів, які аналогічні тим, що застосовуються у фармацевтиці, і стали джерелом багатьох наукових публікацій у поважних дерматологічних виданнях. Це справжнє визнання нашої цілеспрямованості і якості нашого наукового підходу.

Краще зрозуміти: відео з клінічних досліджень

Переглянувши це відео, ви дізнаєтесь, як Дерматологічна лабораторія La Roche-Posay вивчала та аналізувала  Effaclar DUO [+]  ефективність під час клінічного тесту в Китаї. Засіб наносився лише на половину обличчя, що дало можливість порівняти ефективність цього ексклюзивного засобу для догляду з ефективністю формули без активного інгредієнта, уникнувши при цьому варіативності між різними особами. Було клінічно доведено, що продукт ефективно бореться з дефектами і плямами, день у день змінюючи життя людей зі шкірою, схильною до появи акне.

11 Дерматологічна оцінка осередків запалення (4 тижні, 51 жінка, фототипи І та ІІ).