0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Все, що ви завжди хотіли знати про родимки...

SYS article Level 1 - 02 : Main article image (Aox-All-Rights-AdobeStock_67156246)

Родимки та сонце: погане поєднання

Від сонця залежить, скільки родимок з'явиться на тілі у період з дитинства до підліткового віку, та якого вони будуть розміру. Чим більше у людини родимок, тим вище ризик розвитку раку шкіри. У 35% випадків причиною появи хвороби є вже наявні родимки1. Ультрафіолет не лише збільшує кількість родимих плям, але й негативно впливає на вже існуючі. Тому, аби звести небезпеку до мінімуму, варто захищати дітей від UVA та UVB-випромінювання.

Захистіть свої родимки

Для забезпечення цього надважливого завдання Лабораторія La Roche-Posay розробила гаму сонцезахисних засобів Anthelios, які є стійкими до впливу UVA та UVB-променів. Продукти серії представлені різноманітними текстурами, тому ви без проблем знайдете засіб навіть для дуже чутливої шкіри. Шукаєте крем для засмаги, який миттєво поглинається, ультралегкий флюїд, ніжне молочко або сонцезахисний засіб для дітей? Пройдіть спеціальну діагностику, яка допоможе вам відшукати захист, що підходить вам якнайкраще.

Залишайтеся пильними та стежте за своїми родимками за допомогою нашого ABCDE-методу перевірки родимок, розробленого La Roche-Posay. Він дає змогу контролювати розвиток родимих плям між відвідуваннями дерматолога. Пам'ятайте: чим раніше ви виявите рак, тим більше шансів його вилікувати.

Гарні звички для високого захисту від УФ-впливу

У 50%-70% випадків ракові захворювання викликані негативним впливом UVA та UVB-променів. Тому, крім застосування сонцезахисного крему, дуже важливо дотримуватися ще кількох правил:

  • Уникайте впливу сонячних променів у період з 12 до 16 години
  • Для відпочинку на свіжому повітрі вибирайте затінок
  • Користуйтеся сонцезахисним кремом кожні 2 години
  • Зменьшіть вплив сонця на дітей, наскільки це можливо, тому що їхня шкіра чутливіша, ніж шкіра дорослих. Одяг, головний убір та темні окуляри до сих пір залишаються найкращим захистом проти ультрафіолету.

1 Syndicat National des Dermatologues-Vénérologues (Національна спілка дерматовенерологів).

3 кроки для профілактики раку шкіри!