0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Вплив сонця: максимальний захист для всіх

Коли мова йде про захист від сонця, необхідно враховувати, що усі ми різні: деякі типи шкіри стійкіші до УФ-випромінювання, ніж інші. Але незалежно від вашого фототипу, правильний захист допоможе вберегти вас від багатьох негативних наслідків.

Дуже високий UVA-UVB захист

Для максимального захисту від сонця La Roche-Posay пропонує чутливій шкірі та шкірі з алергією на сонце використовувати продукт, який забезпечує дуже високий рівень захисту від UVA та UVB-променів.

UVB = сонячні опіки

UVB-промені викликають сонячні опіки. Чим світліша шкіра, тим чутливіша вона до променів цього типу. Тому потрібно вибирати засоби з дуже високим рівнем захисту, наприклад, з SPF 50+, незалежно від часу та місця перебування. Смаглява шкіра краще протистоїть впливу сонця. Тому для неї варто купувати продукти з SPF 30.

SPF-фактор - це тривалість захисту: чим вище SPF, тим довше засіб протистоїть впливу сонця. SPF 50  забезпечує захист, еквівалентний SPF 30, але з більшою тривалістю. Пам'ятайте також, що сонцезахисні засоби не заважають засмагати. Так, вам потрібно буде більше часу, аби отримати золотавий чи шоколадний колір шкіри, але й триматиметься така засмага довше. Чому ж ви позбавляєте себе такого задоволення?

Чотири золоті правила

  • Уникайте сонця між 12:00 та 16:00 годинами. Це період, коли ультрафіолетові промені є найбільш небезпечними.
  • Тримайте дітей у тіні. Малюки віком до 3 років не повинні перебувати під впливом прямого сонячного світла.
  • Носіть правильний одяг. Намагайтесь носити світлонепроникний одяг, капелюх з широкими полями та сонцезахисні окуляри.
  • Повторно наносьте сонцезахисний крем кожні дві години, навіть якщо він є стійким до вологи. Найбільшу увагу приділяйте спині, шиї, вухам та ногам.

UVA = передчасне старіння

Щоденно, кожної пори року та у будь-якій місцевості, UVA-промені впливають на нашу шкіру. Серед них є довгі UVA-промені - найнебезпечніші, які діють і за похмурої погоди. Вони проникають глибоко у дерму та завдають шкірі непоправної шкоди. Зокрема, такі промені є причиною передчасного старіння. Навіть якщо ваша шкіра має високу стійкість до ультрафіолету, її слід берегти від довгих  UVA-променів. Для цього використовуйте сонцезахисний засіб з високим SPF-фактором.

Гама Anthelios - це високий рівень захисту і текстури, що підходять для всіх типів шкіри. Усі 27 продуктів з цієї серії є стійкими до UVB (SPF) та UVA (PPD) променів і забезпечують вдвічі ефективніший захист, ніж встановлено Европейською Комісією.

Фактор захисту від ультрафіолету - що це?

3 кроки для профілактики раку шкіри!