шкіра вашої дитини

Шкіра вашого малюка
Відповіді на найпоширеніші питання

Шкіра малюків - шкіра, схильна до впливу агресивних факторів

Незважаючи на те, що шкіра немовляти має ту ж структуру, що й шкіра дорослої людини, вона більш вразлива і чутлива до зовнішніх агресивних факторів. Забезпечити повноцінний догляд за дитячою шкірою дозволяє комбінація правильно дібраних засобів і простих процедур.

Простий щоденний догляд для комфорту вашої дитини

Шкіру малюків треба мити та зволожувати щоденно. Для того, щоб вона завжди залишалась чистою, достатньо здійснювати купання дитини щодня протягом 10 хвилин (температура води не повинна перевищувати 37С).

Рекомендації

Якщо у вашої дитини нормальна шкіра, використовуйте  LIPIKAR Очищуючий гель,який м'яко очищує шкіру завдяки своїй ультраніжній формулі без мила. Для сухой шкіри та шкіри, схильної до атопічного дерматиту, і додайте декілька крапель  LIPIKAR Очищуючої олії
 до ванної, щоб захистити шкіру вашої дитини. Потім обполосніть шкіру малюка з  LIPIKAR Сіндеткрем-гелем, що не містить мила, для очищення надзвичайно сухої шкіри без пересушування

Після купання малюка, шкіру слід витерти насухо перед нанесенням відповідного зволожуючого засобу, такого як  LIPIKAR ФлюїдРозроблений спеціально для сухої шкіри, він м'яко зволожує та заспокоює шкіру вашої дитини.

Для зволоження шкіри вашого малюка наносьте крем масажними круговими рухами, щоб засіб краще всотався, а шкіра заспокоїлась. Для сухої шкіри та шкіри, схильної до атопічного дерматиту, обирайте  LIPIKAR Бальзам АР+ який не тільки заспокоює шкіру, але й зменшує надмірну сухість

Приділіть особливу увагу сідничкам малюка.

Попа вашого малюка цілодобово перебуває у кислому та вологому середовищі, наражаючись на вплив сечі та випорожнень. Запобігти появі попрілостей на попі у дітей допомагають підмивання із засобом для очищення шкіри або просто чистою водою. Наносьте захисний крем на чисту суху шкіру під час кожної заміни підгузка.

Рекомендації

Захищайте шкіру вашого малюка з  CICAPLAST БАЛЬЗАМ В5. Його формула заспокоює та захищає шкіру, а також сприяє процесу відновлення шкіри.

Дуже високий ступінь захисту від UV-променів.

Педіатри та дерматологи наполегливо рекомендують: діти до трьох років не повинні перебувати на сонці, оскільки їх шкіра легко піддається впливу ультрафіолетових променів. Але навіть якщо малюк знаходиться у затінку, його шкіру все-одно потрібно захищати від довгих UV-променів і наносити сонцезахисні засоби для малюків.

Рекомендації

Формула нового  дитячого молочка SPF 50+ від La Roche-Posay є безпечною та ефективною, гарантуючи дуже високий ступінь захисту від сонячних променів - навіть у разі їх непрямого впливу. Обгортаюча текстура зволожує та живить шкіру дитини, створюючи оптимальний захист.