0
Повернутися на laroche-posay.ua
Save your skin

Вагітні жінки та сонце: ризик "маски вагітності"

Під час вагітності жіноче тіло виробляє більше гормонів, які збільшують виробництво меланіну. Якщо протягом цього періоду ви часто перебуваєте на сонці, то на обличчі може з'явитися гіперпігментація. Це так звана "маска вагітності" або хлоазма.

Симптоми

Вплив гормонів ...

Хлоазма з'являється у більшості жінок, які перебувають, як мінімум, на четвертому місяці вагітності. У цей період організм виробляє значну кількість жіночих гормонів (естрогенів), що призводить до збільшення синтезу меланіну. Гіперпігментація виглядає як коричневі або сіруваті плями неправильної форми, які найчастіше локалізуються в центрі лоба, на підборідді та навколо рота.

Причини

… і сонце

УФ-випромінювання підвищує ризик появи маски вагітності. Фактично вплив сонячного світла в ясний день може стати причиною надлишку меланіну і, як результат, викликати появу хлоазми. Зазвичай пігментація зникає через 6 місяців після народження дитини. Але не можна відкидати високий ризик рецидиву під час наступної вагітності. Тому краще запобігти появі хлоазми.

Лікування

Для запобігання маски вагітності

Як запобігти появі маски вагітності? Захищайте шкіру кожного дня. Ідея полягає в тому, щоб не уникати ультрафіолету, а дотримуватися декількох правил перебування на сонці.

  • Носіть головний убір
  • Використовуйте сонцезахисний засіб
  • Користуйтеся кремом кожні дві години
  • Для профілактики використовуйте протипігментний продукт

Усі ці запобіжні заходи необхідно вживати незалежно від часу дня.

Не соромтеся звертатися до свого дерматолога за додатковою інформацією.

3 кроки для профілактики раку шкіри!