336793368033676

OCHOBA
наших засобів

Ви коли-небудь замислювалися про те, як виготовляються і перевіряються наші засоби? Які джерела наших інгредієнтів? Чи наша продукція підходить навіть для немовлят? Який метод ми розробили як альтернативу тестуванню на тваринах?  Що означає "100% протестовано під дерматологічним контролем"?


У La Roche-Posay ми зобов'язані розробляти лише високоефективні та безпечні засоби, придатні навіть для найбільш чутливої ​​шкіри. Ознайомтеся нижче про наше партнерство з медичними експертами, з нашими жорсткими протоколами тестування та ретельним вибором інгредієнтів.

  • Інгредієнти
  • Тестування
  • Упаковка
V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_MAIN_03 (LP52666)

Безпека навіть для найбільш вразливої шкіри

Використання безпечних засобів догляду за шкірою - важлива умова для кожного типу шкіри. Однак якість продукту стає надважливим критерієм, коли шкіра пошкоджена чи має такі патології, як:

  • чутливість чи схильність до алергічних реакцій,
  • підвищена чутливість шкіри до негативного впливу зовнішнього середовища,
  • підвищена чутливість шкіри від природи,
  • пошкодження шкіри внаслідок агресивних медичних процедур (лікування акне, раку...).
La Roche-Posay - провідний бренд косметики для чутливої шкіри, рекомендований дерматологами, алергологами, педіатрами та онкологами. Наші продукти цілковито відповідають потребам найбільш вразливої шкіри.

Ми застосовуємо фундаментальний підхід до створення безпечної дерматокосметики, який полягає у ретельному підборі компонентів, жорстких протоколах тестування продуктів на специфічних категоріях пацієнтів та тісній співпраці з експертами. Ця методологія допомагає нам розробляти продукти, які чітко відповідають потребам найбільш вразливої шкіри: схильної до атопічного дерматиту та акне, чутливої шкіри новонароджених та шкіри після перенесеного онкологічного захворювання.

Безпечний догляд з перших днів життя

Шкіра новонароджених ніжна та чутлива. Ми один із небагатьох дерматокосметичних брендів, який створює спеціальні засоби догляду для новонароджених і оцінює їхню відповідність потребам шкіри немовлят. Флагмани нашої лінійки продуктів для цієї особливої категорії споживачів - ніжний очищуючий засіб LIPIKAR Сіндет AP+ та пом'якшувючий бальзам Lipikar Baume AP+.

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_FULL_04

Безпрецедентний протокол тестування серед пацієнтів пологового будинку

Ці два продукти ідеально підходять для догляду за шкірою малюків і пройшли ретельне клінічне дослідження під наглядом дерматологів та педіатрів. Результати двох тестів були однаковими: жодних подразнень або будь-яких інших патологічних реакцій шкіри. 

Завдяки нашим інноваційним протоколам тестування на найбільш вразливих типах шкіри - чутливої, схильної до алергії, після перенесеного раку та навіть тендітної шкіри новонароджених - ми міняємо уявлення споживачів про безпечну дерматокосметику.

Дізнайтеся більше про LIPIKAR Бальзам AP+ and LIPIKAR Сіндет AP+

Максимально безпечна косметика навіть для шкіри після хіміотерапії

V_ARTICLE_SAFETY_MAG_BANNER_GALLERY_FULL_05


Хіміо- та променева терапія можуть послабити захисні функції шкіри та викликати подразнення. У період відновлення після хвороби можна застосовувати тільки найбільш делікатні засоби догляду. La Roche-Posay прагне створювати справді безпечні продукти для догляду за шкірою пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Погоджуючись з офіційними рекомендаціями та порадами багатьох фахівців у галузі охорони здоров'я, ми переконані, що спеціалізована дерматокосметика може значно покращити якість їхнього життя. 

Такі продукти La Roche-Posay як Термальна вода, бальзам Lipikar Baume AP+ та сонцезахисний крем Anthelios XL SPF50+ ефективно усувають патологічні реакції шкіри та покращують якість життя. Їхню дію було підтверджено 7 офіційними науковими дослідженнями. 

Щоб дізнатися більше про дерматокосметичні засоби догляду за шкірою, які можуть покращити якість життя під час променевої терапії, читайте інформацію наприкінці цієї статті*

Щоб дізнатись більше про ESKIMO - експертну робочу групу із питань лікування шкіри при онкологічних захворюваннях, читайте інформацію наприкінці цієї статті**

*Променева та хіміотерапія мають побічні ефекти - викликають сильне почервоніння шкіри, неприємні відчуття, сухість, тріщини та навіть пігментацію. Ці симптоми ускладнюють процес лікування та відновлення після раку, спричиняючи додатковий стрес. Для їхнього полегшення офіційні медичні інструкції рекомендують застосовувати 3-ступеневий підхід до догляду за шкірою: м'який засіб для вмивання, зволожуючий крем, який дозволить шкірі дихати та сонцезахисна косметика із високим фактором захисту.

**Шкіра після променевої терапії - найбільш вразлива і потребує інтенсивного дерматокосметичного догляду, який допоможе повернути їй комфорт.
Щоб поглибити нашу експертизу у цьому напрямку, ми створили експертну групу із дерматологів та онкологів, які спеціалізуються на проблемах шкіри, пов'язаних із лікуванням раку. Робоча група Європейської спільноти медичної онкології (ESKIMO) проаналізувала та визначила різні побічні ефекти такого лікування та розробила рекомендації щодо відповідних засобів догляду та макіяжу.

Поширити

Закрити