Детальніше про...

Атопічний дерматит більше не проблема! Дізнайтесь більше про засіб від атопічного дерматиту ЛІПІКАР БАЛЬЗАМ АР+.

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Інноваційний засіб для вирішення проблем з атопічною шкірою! Ліпікар Бальзам АР+ - це новітня розробка в гамі Ліпікар, що вже понад 25 років є експертом в емольєнтах для сухої та атопічної шкіри.

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ, ЙОГО СИМПТОМИ ТА ПРИЧИНИ

Атопічний дерматит – це дуже суха шкіра, особливо на обличчі, що характеризується постійним відчуттям стягнутості та свербінням. Може мати червоні шершаві плями та відлущуватися. Постійний дискомфорт, до якого призводить подразнення шкіри, важко переносити. Дитина плаче, не може заснути вночі. Це також впливає і на повсякденне життя батьків.

Що ж викликає атопічний дерматит? Ключовою причиною є генетична схильність до такої шкіри. У шкірі мало ліпідів, тому її захисна функція дуже низька. У результаті вона легко подразнюється, стає уразливою до алергенів. Домашні тварини, пиловий кліщ, забруднення повітря – ці зовнішні чинники здатні викликати симптоми атопічного дерматиту.

НОВА ЕРА В ДЕРМАТОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ

До цих пір ми завжди намагалися викорінити мікроорганізми, присутні в нашому тілі й на поверхні нашої шкіри. Проте, останні дослідження показали, що ці мікроорганізми становлять збалансовану бактеріальну спадщину, яка діє і взаємодіє з нашим тілом для того, щоб воно працювало правильно.

Завдяки новаторським клінічним дослідженням, Лабораторії La Roche-Posay продемонстрували, що недостатньо просто відновити шкірний бар'єр, щоб забезпечити тривалий комфорт атопічної шкіри. Не менш важливо відновити баланс мікробіома. Навіть якщо шкірний бар'єр відновлено, а мікробіом залишається незбалансованим, спалахи подразнень і свербіння будуть постійно повторюватися.

ЕФЕКТИВНА БОРОТЬБА З АТОПІЧНИМ ДЕРМАТИТОМ: АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ У ТЕКСТУРІ, ЩО ШВИДКО ПОГЛИНАЄТЬСЯ

Головна ціль лікування атопічного дерматиту у дітей – зменшити свербіння. Почісування шкіри здатне вирішити цю проблему лише тимчасово. До того ж від ще більш значного подразнення дерматит лише посилиться. Тому для зменшення симптомів захворювання виконують наступні кроки: очищають шкіру засобом проти подразнення, насиченим ліпідами, та щоденно наносять пом’якшуючий лосьйон, який відновлює гідроліпідну плівку, посилює захисну функцію шкіри та зменшує проникнення речовин, що викликають подразнення.
Засіб від атопічного дерматиту – це поєднання активних інгредієнтів спеціально відібраних завдяки їх ефективності та безпеці в боротьбі з атопією в нової революційної текстурі, яка полегшує щоденне використання. Новий Ліпікар бальзам AP + продемонстрував свою ефективність у:

1 - Відновленні балансу мікробіома
Aqua Posae Filliformis (Аква Позе Філіформіс) допомагає відновити баланс в розмаїтті мікробіома, активно діє під час спалахів і стабілізує його в періоди ремісії, щоб запобігти рецидивам. Він заспокоює подразнення, стимулює захисні властивості шкіри, щоб запобігти проникненню патогенних агентів, які можуть викликати нові подразнення і сприяє відновленню шкірного бар'єру.

2 - Відновленні шкірного бар'єру
Ліпікар бальзам AP + містить комбінацію визнаних активних дерматологічних інгредієнтів, які забезпечують шкіру вологою й інтенсивним живленням:

  • Масло Каріте - природно відновлює ліпіди
  • Ріпакова олія - заспокоює шкіру
  • Гліцерин - зволожує та пом'якшує шкіру

3 - Усунення запалення
Ніацинамід діє безпосередньо на фактори подразнення, нейтралізуючи їх. Він заспокоює і пом'якшує свербіж при одночасному зниженні відчуття дискомфорту шкіри. Для полегшення регулярного застосування, Ліпікар бальзам AP+ з ультра-абсорбуючою текстурою: одне нанесення забезпечить 24-годинний захист проти розчісувань. Він діє на всі фактори атопії. Таким чином, забезпечує тривалу еластичність і комфорт шкіри.

Розширені результати за 1 місяць:
  • 100% батьків виявили, що шкіра їхньої дитини стала більш еластичною *.
  • 96% батьків виявили, що шкіра їхньої дитини заспокоєна *.
  • 96% вважають, що комфорт шкіри дитини був відновлений *.

* Лабораторні випробування, проведені на 54 немовлятах - щоденне застосування протягом 4 тижнів.

Відкрийте для себе всі продукти гами Ліпікар!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби