3 запитання експерту

Антивіковий засіб, створений з урахуванням особливостей чутливої шкіри

header defaut article 3questions (LP54466).jpg

Поверхневі та глибокі зморшки, втрата пружності… Окрім цих традиційних ознак старіння, чутлива шкіра також схильна до почервонінь. Сьогодні кожна друга жінка має чутливу шкіру, і тому їх шкіра потребує особливий антивіковий догляд.

Чому вважається, що чутлива шкіра старішає швидше, ніж звичайна?

Неоднорідний тон обличчя — основна проблема, пов’язана зі старінням чутливої шкіри.

Прискорене старіння шкіри викликано «мікрозапальним» стресом, який частіше спостерігається у жінок з чутливою шкірою. Він непомітний, але відіграє головну роль у формуванні зморщок та у втраті пружності.
Окрім того, нещодавнє дослідження показало, що, незалежно від віку, чутлива шкіра характеризується сильнішою, ніж у нормальної шкіри, тенденцією до появи почервонінь. З часом почервоніння починають посилювати природню неоднорідність тону, яка, в свою чергу, доповнює зморшки та втрату пружності.

Вітамін С і ретинол. У чому різниця між цими двома антивіковими активними інгредієнтами?

Два еталонних інгредієнти, що доповнюють один одного.

Вітамін С і ретинол — це два еталонних активних інгредієнти, що використовуються у дерматології завдяки своїм антивіковим властивостям. Ретинол демонструє свою безперечну ефективність в боротьбі зі старінням. Він відмінно діє на поверхні шкіри: її текстура відновлюється, тон шкіри вирівнюється, зморшки розгладжуються. Та сама магія відбувається і в глибоких шарах: клітини регенеруються, збільшується синтез колагену та еластину. Вітамін С, в свою чергу, має сильні антиоксидантні властивості, стимулює синтез колагену. У чому його перевага? Він розгладжує зморшки, зміцнює шкіру, вирівнює тон обличчя.

Чи можливо об’єднати дію декількох антивікових інгредієнтів у засобі для чутливої шкіри?

Передусім прагніть до ефективності та турботи про свою чутливу шкіру.

Якщо мова йде про інші типи шкіри, можна об’єднати дію різних активних інгредієнтів, щоб отримати оптимальний результат. Але якщо у вас чутлива шкіра, необхідно використовувати засоби, розроблені з урахуванням її особливостей. 

Завдяки Redermic чутлива шкіра нарешті може відчути переваги комплексної програми, яка забезпечує інтенсивній антивіковий догляд за усіма ознаками старіння. Redermic [R] коригує клінічні ознаки старіння, такі як вираженні зморшки, неоднорідний колір та текстура шкіри, пігментація та інші ознаки фото старіння. А Redermic [C] ефективно бореться з глибокими зморшками, втратою пружності та нерівним кольором обличчя. 

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби
9641Redermic C для нормальної та комбінованої шкіри 24.5RedermicОбличчя/Зморшки та втрата пружності шкіриОбличчяЗморшки та втрата пружності шкіри0.00
Redermic C для нормальної та комбінованої шкіри  packshot from Redermic, by La Roche-Posay