Детальніше про...

Антивіковий догляд для чутливої шкіри: Інструкція з використання

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_focuson_default.jpg

Пориви вітру, сонячні промені, занадто гостра страва, занадто сильні емоції. Звичайна шкіра веде «нормальне життя», чутлива ж червоніє через будь-яку дрібницю. Вона більш ніжна, і щоденний вплив агресивних факторів послаблюють її. Чутлива шкіра зазвичай погано переносить традиційні антивікові засоби і тому більш вразлива до впливу часу. Окрім зморщок та втрати пружності, вона страждає від постійного почервоніння, яке робить її менш однотонною. На щастя, вже розроблено спеціальний антивіковий догляд для чутливої шкіри, який враховує всі її потреби.

Ніжні формули

Щоб освітити вашу шкіру сяйвом, вогонь не потрібен.

Ваша мета — захистити та відновити свою чутливу шкіру. Тому забудьте про агресивні формули, які позбавляють шкіру захисту, та зверніться до тих, що враховують її природні особливості. 
Познайомтеся зі своїми союзниками: 

  • Redermic [R] : Завдяки чистому ретинолу в комплексі з ретинолом поступового вивільнення, цей догляд нарешті став доступним навіть тим, хто має найбільш чутливу шкіру.
  • Redermic [C] : Містить вітамін С у п’ятипроцентній концентрації, а також манозу і гіалуронову кислоту, тому діє м’яко при оптимальній переносимості.

Ефективні активні інгредієнти

Будьте настільки ж вимогливими, як і ваша шкіра

Ретинол
— Чому він? Ретинол – це активна косметична форма вітаміну А, діє і на поверхні, і в глибині, розгладжує зморшки, вирівнює тон обличчя та помітно зменшує глибину зморшок. 
— У чому його перевага? Він ефективно впливає на клінічні ознаки старіння, що робить його оптимальним інгредієнтом для антивікових засобів. 
Вітамін С
— Чому він? Має антиоксидантні властивості, стимулює синтез колагену... Ця молекула універсальна! Вона також стимулює мікроциркуляцію та допомагає розгладжувати зморшки.  
— У чому його перевага? Він постійно регенерується при контакті з ферментами шкіри і тому демонструє свої антивікові властивості протягом усього дня.

Комплексна дія

Час не чекає — і ваша шкіра також

Антивіковий засіб або має комплексний коригувальний ефект, або ні. Зморшки, втрата пружності, неоднорідний тон обличчя — на всі ці критерії має впливати ваш антивіковий догляд. 
Оптимальна комбінація: Redermic [R] ввечері + Redermic [C] зранку = комплексний денний догляд. Результат: пігментація та почервоніння зменшуються, тон шкіри вирівнюється, поверхневі зморшки розгладжуються, глибокі зморшки коригуються, шкіра стає більш пружною, її текстура відновлюється.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

La Roche-Posay рекомендує

Переглянути всі засоби
9641Redermic C для нормальної та комбінованої шкіри 24.5RedermicОбличчя/Зморшки та втрата пружності шкіриОбличчяЗморшки та втрата пружності шкіри0.00
Redermic C для нормальної та комбінованої шкіри  packshot from Redermic, by La Roche-Posay