шкіра вашої дитини

Шкіра вашого малюка
Відповіді на найпоширеніші питання

Дитяче акне та себорейний дерматит: як подбати про свою дитину?

Протягом декількох місяців після народження малюки можуть бути схильними до виникнення дитячих шкірних патологій та запалень. Два найбільш відомих та розповсюджених захворювання - акне у немовлят та себорейний дерматит. Але не варто хвилюватись. Ознаки зазвичай зникають самі по собі. Ось декілька порад, що допоможуть вам контролювати перебіг хвороб.

Акне у новонароджених

Акне у немовляти може з'явитись через два тижні після народження. Червоні прищі локалізуються на на обличчі дитини, особливо на щоках, лобі, підборідді, а іноді й на спині. Шкіра навколо прищиків червоніє. Її стан може погіршитись при високій температурі або коли дитина збуджена більш, ніж звичайно.

Як боротись із прищиками на обличчі немовляти? Акне у новонароджених зазвичай не потребує дерматологічного лікування та зникає через декілька місяців після появи. Щоб не викликати подразнення шкіри під час водних процедур, ви можете використати LIPIKAR Сіндет який призначено для чутливої шкіри немовлят. Тримайте Термальну воду La Roche-Posey напохваті та розпорошіть на обличчя та інші ділянки, щоб заспокоїти подразнену шкіру малюка.

Рекомендації

Хоча й немає необхідності в лікуванні акне у новонароджених, ви все-одно повинні виключити засоби, що можуть погіршити стан шкіри дитини, такі як: мило, збагачене ліпідами, жирні мазі або косметика для боротьби з акне, призначена для підлітків та дорослих.

Себорейний дерматит

Себорейний дерматит, також відомий як корочки на голові у новонароджених, на вигляд наче лупа. Він виникає, головним чином, з причини вироблення надлишка шкірного сала та проявляється у вигляді червоних осередків на шкірі голови. Від корочок зазвичай страждають малюки віком близько 8 місяців. Викликати себорейний дерматит у дитини можуть декілька факторів: екзема, спадкова схильність або збереження материнських гормонів в організмі дитини.

Лікування себорейного дерматита у дітей. Злегка помасажуйте шкіру голови дитини зі спеціальним очищуючим продуктом або засобом, який ви постійно використовуєте для купання малюка. Це пом'якшить корочки і поступово вони відпадуть самі по собі. По закінченні водних процедур ви можете розпорошити Термальну воду La Roche-Posay, щоб заспокоїти шкіру вашої дитини.

Рекомендації

Щоб запобігти появі інфекції, рекомендується не зішкрібати корочки.