free from spots

Що таке саліцилова кислота?

На численних форумах та блогах, присвячених шкірі, схильній до акне, інформація про саліцилову кислоту з'являється досить часто. Саліцилова кислота набула популярності як інгредієнт засобів для догляду за шкірою і провідний засіб для лікування проблемної шкіри.

Розхвалена дерматологами та блогерами саліцилова кислота, вочевидь, є панацеєю від усіх проблем зі шкірою. Тож наскільки правдивими є ці ствердження, яких побічних ефектів слід очікувати від лікування та чи підтверджує саліцилова кислота свій високий статус у світі засобів догляду за шкірою.

Що робить саліцилову кислоту такою ефективною у боротьбі із прищами та вугровими висипаннями?

Саліцилова кислота допомагає зробити шкіру чистою, здоровою та усунути такі недоліки, як чорні цятки, прищі та вугрі. Сила саліцилової кислоти криється у її здатності проникати глибоко у пори, очистити їх від відмерлих клітин шкіри та усунути забруднення із поверхні обличчя.

Заспокійливі та протизапальні властивості саліцилової кислоти роблять її ефективним інгредієнтом для вирівнювання структури шкіри, зменшення почервоніння та заспокоєння запалень. Таким чином, вона здатна впоратися із усіма недоліками.

Які побічні ефекти використання саліцилової кислоти?

Вірте чи ні, та саліцилова кислота насправді така цілюща, як про неї говорять. Вкрай рідко траплялися випадки небажаних реакцій шкіри при контакті із нею. Якщо ваша шкіра таки відреагувала на саліцилову кислоту, то це, радше за все, алергічна реакція і вам слід звернутися по консультацію до медиків негайно.

Найбільш імовірно, під час першого застосування, ви відчуєте стягнутість та сухість шкіри, лущення та почервоніння. Усе це в цілому нормально, та ви можете знизити інтенсивність лікування, доки шкіра не пристосується.

Зважаючи на те, що під час першого застосування кислоти може з'явитися дискомфорт, люди із чутливою шкірою можуть вирішити, що це лікування - не їхній варіант. Насправді, це не так. Вона абсолютно безпечна для чутливої шкіри, та навіть корисна завдяки своїм протизапальним властивостям. Саліцилова кислота очищує та робить шкіру гладенькою, що робить її ідеальним у всіх значеннях засобом для догляду за чутливою шкірою. Як і ті, хто має нормальну шкіру, люди із чутливою дермою можуть просто зменшити дозування саліцилової кислоти на старті лікування.

Тож, якщо ви турбуєтесь щодо реакції шкіри на цей засіб - не варто. Саліцилова кислота - один із кращих способів впоратися із недоліками.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

|||

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне