free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Пройдіть тест

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Акне - це доброякісне утворення

Акне - це доброякісне утворення

Акне є безпечним для життя, але це аж ніяк не означає, що це захворювання нешкідливе! Вугровий висип неймовірно впливає на якість життя хворого та його самооцінку: 56%, що страждають на акне оцінюють хворобу як свою головну проблему, навіть значно випереджаючи зайву вагу (23%), яка зазвичай вважається головним фактором для неприйняття свого тіла і низької самооцінки*.

*За даними дослідження серед 246 людей з комбінованою або жирною шкірою. IPSOS, H&B Europe, 2007

Тільки підлітки мають акне?

Тільки підлітки мають акне?

У Франції близько 80% підлітків страждають на акне (у тому числі 15% мають важку форму), але й близько 25% дорослих також мають це захворювання, особливо жінки. Навіть новонароджені можуть мати акне*.

*Статистика Société Française de Dermatologie – французька асоціація дерматології,  сайт: dermato-info.fr

Чи заразне акне?

Чи заразне акне?

P-acnes (бактерія), що сприяє появі вугрів активізується під шкірою в безповітряному середовищі. Тому захворювання не може передаватися від однієї людини іншій.

Генетика вливає на розвиток акне?

Генетика вливає на розвиток акне?

Генетика має значний влив на розвиток акне. Дійсно, вироблення шкірного сала контролюється статевими гормонами. Спадкові фактори можуть викликати надмірну чутливість сальних залоз до гормонів й сприяють виробленню надлишкового шкірного сала, що в свою чергу буде провокувати хворобу.

Також існують спадкові форми акне, і якщо, наприклад, обоє батьків страждають на акне - їх дитину буде важче лікувати від захворювання.

Джерело: французька асоціація дерматології, сайт: dermato-info.fr

У деяких країнах акне не існує?

У деяких країнах акне не існує?

Дійсно, деякі популяції, які мешкають близько до Полярного кола або на ізольованих островах Південної Америки, не схильні до акне. Сучасні дослідження вказують на два типи причин: спадкові та пов'язані з харчуванням.

Акне може вилікуватись само собою?

Акне може вилікуватись само собою?

У підлітків вугровий висип тримається в середньому від 3 до 4 років, потім найчастіше спонтанно зникає у віці від 18 до 30 років. Однак загоєння відбувається поступово: процес можна прискорити за допомогою відповідного терапевтичного лікування.

Акне буває тільки на обличчі?

Акне буває тільки на обличчі?

Вугровий висип зустрічається в основному на обличчі, але він також може з'являтися на спині, плечах і грудях, особливо у хлопчиків.

Юху! Ви пройшли тест! :)

Тепер поділіться цим проектом, щоб бути офіційним учасником спільноти "Free From Spots".